
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#31
|
|
Garguła ze Stiliciem grali razem rok temu na wiosnę i szału nie było jak pamiętasz. Co do dwóch napastników, też byłbym za, wtedy jednak grałby jeden z dwójki Guła-Stilić, bo defensywny pomocnik też jest potrzebny. Ale to wszystko może się okazać czczym gadaniem, bo pewnie Stilić odejdzie i albo zostanie sam Guła, albo będzie jakiś transfer.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#32
|
|
Cieszy wygrana. Takie obrazu meczu się spodziewałem więc nie jestem "rozczarowany" stylem gry. Ważne że wreszcie coś pozytywnego na koniec roku. Oby w przyszłym coś się zmieniło wraz z przyjściem nowego prezesa Gaszyńskiego.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Member
Od: 09.2009
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#34
|
|
Najważniejsze, że są trzy punkty. Czwarte miejsce w tabeli na koniec roku - jak dla mnie miodzio!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#35
|
|
Jakieś rzeczowe argumenty, czy po prostu lubisz dodawać swoim postom wiarygodności poprzez zastosowanie 10 milionów buziek? ;p
Myślisz, że dlaczego każdy trener od xxx lat stawia na Boguskiego, jeśli tylko ten jest zdrowy? Wszyscy nasi trenerzy od xxx lat są idiotami, a kibice wiedzą lepiej? A Jankowski jak wróci na pewno będzie miał pewny plac. Niezależnie czy u Smudy czy u innego trenera, bo oni widzą trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba. Nawet nasz prosty Smudzior.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.12.2014 o godz. 14:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2013
Offline |
#36
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere
Offline |
#37
|
|
To akurat było też spowodowane tym, że Rafał od pamiętnej akcji z Borysiukiem długo nie mógł dojść do siebie i, gdy już wracał do gry zaraz wypadał ze składu z powodu mniejszych lub większych urazów. Trzeba się cieszyć, że teraz jest zdrowy, bo co jak co, ale on daje tej drużynie więcej niż niekiedy Stilić. Nie zwracajcie uwagi na bramki czy asysty (chociaż tych troszkę nazbierał), lecz na robotę jaką odwala w destrukcji.
![]() ![]() W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#38
|
|
Rafał jak tylko był zdrowy i przygotowany to grał praktycznie zawsze. Za czasów o których mówisz to ledwie się wykurował, zaczynał regularne treningi z drużyną i wchodził do gry to łapał kolejną kontuzję.
Raczej nie ma co tego okresu brać pod uwagę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#39
|
|
Stępiński jest aż taki słaby że znowu mecz zaczyna na ławce ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#40
|
|
To raczej Smuda jest ślepy. Smuda nienawidzi chyba białych piłkarzy poniżej 25 roku życia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#41
|
|
Nie wiem czy w tym nie ma grania o obniżenie ceny ew. wykupu. Albo raczej podejścia, że po co ma grać skoro odchodzi. Z resztą cholera wie, ja tam Stępińskiego bardzo cenię.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#42
|
|
A gra Dolce Gibbona czy Manu, rozsądku w tym nie ma, chyba, że chodzi o ew. wykup
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
"Skrzydłowy" Boguski - asysta, "skrzydłowy" Guła - asysta, więc o co chodzi wam chodzi z tym Stępińskim? Rozumiem jakby to nasze czarne asy biegały znowu na skrzydłach, a tak to...
Zresztą wszedł na 25 minut zagrał może na mały plus, niczego nie zawalił niczego nie stworzył.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 15.12.2014 o godz. 00:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#44
|
|
Bo na lepszych rywali parodia gry skrzydłami to nieco za mało - patrz mecz z Amicą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#46
|
|
Oglądał ktoś kontrowersje w c+? Pan Sławek widział piłkę za linią czy tutaj też udało mu się wybronić arbitra?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#48
|
|
Kolejna bramka zawalona przez Dudkę, drugi mecz z rzędu gubi krycie, a te swoje strzały z dystansu powinien sobie odpuścić na jakiś czas.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#49
|
|
Od czasu powrotu Dudki do Wisły chłopina stara się trafić w bramkę i mu to nie wychodzi...Ktoś w końcu mógłby powiedzieć Dudce żeby celował w trybuny może efekt będzie odwrotny...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#50
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#51
|
|
Zważywszy na to jakim materiałem ludzkim dysponujemy takie 3-2-5-1 nie byłoby głupim pomysłem. Z drugiej strony zajęłoby sporo czasu przestawienie piłkarzy (zwłaszcza defensywnych) na takie ustawienie. To jest bardzo duża zmiana w podstawowych zachowaniach, odruchach, mówił o tym Glik, który właśnie gra w takim ustawieniu w Torino. Nie sądzę aby Smuda się porwał na takie eksperymenty. Ja sam nie uważam takiego ustawienia za optymalne, ale zważywszy na nasz totalny brak efektywnych skrzydłowych mogłoby wypalić. Tylko, że to jest takie pierdu-pierdu sci-fi raczej niż rzeczywistość, bo bardzo wątpię (delikatnie powiedziawszy) by Smuda odstąpił od ustawienia z 4 defenzorami.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.12.2014 o godz. 22:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#52
|
|
Pograć na zimę w sparingach, a jak do końca sezonu nie przyjdą skrzydłowi to grać tak i tyle.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|