
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
http://i60.tinypic.com/2hekprq.png VS. ![]() Przed nami ostatnia ligowa kolejka w tym roku kalendarzowym. Już w najbliższą sobotę Wisła Kraków uda się na wyjazdowe spotkanie do Chorzowa. Podopieczni Franciszka Smudy zmierzą swoje siły z tamtejszym Ruchem. W pierwszym meczu chorzowianie wygrali w Krakowie 1:0, po bramce Grzegorza Kuświka. Teraz przyszedł czas na wyrównanie rachunków. Sobotnie spotkanie rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godzinie 15:30, a transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal+ Sport HD. Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze nazwiska rozjemcy meczu w Chorzowie. Historia pojedynków pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków: Sezon 2006/07 – brak spotkań. Sezon 2007/08 30 września 2007, 19:15, Ruch Chorzów – Wisła Kraków 0:3, Marek Zieńczuk 55, Radosław Sobolewski 82, Mauro Cantoro 87 Sezon 2008/09 29 listopada 2008, 18:15, Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:0, Maciej Pulkowski 78. Sezon 2009/10 6 grudnia 2009, 14:45 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:3, Andrzej Niedzielan 59 - Piotr Brożek 66, Marcelo 78, Patryk Małecki 90 Sezon 2010/11 15 sierpnia 2010, 19:15 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2:0, Krzysztof Nykiel 21, Gábor Straka 31 Sezon 2011/12 25 marca 2012, 17:00 Ruch Chorzów- Wisła Kraków 1:0, Rafał Grodzicki 54 (k) Sezon 2012/13 25 listopada 2012, 17:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:2, Andrzej Niedzielan 90 - Łukasz Garguła 73,90. Sezon 2013/14 (runda zasadnicza) 28 września 2014, 18:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:1, Filip Starzyński 57 – Arkadiusz Głowacki 28. Sezon 2013/14 (runda finałowa) 19 maja 2014, 18:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2:2, Filip Starzyński 29 (k), Grzegorz Kuświk 38 – Paweł Brożek 24, 45 (k) Zakładam temat, jutro uzupełnię resztę ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#2
|
|
Łatwo o trzy oczka nie będzie. Obstawiam jednak, że koniec końców - komplet, Stilic show przed odejściem za granicę i czwarte miejsce na przerwę zimową, bo Śląsk nie polegnie z Bełchatowem, tak jak Legia w Łęcznej i Lech z Lechią.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#3
|
|
Pojedynek dwóch byłych selekcjonerów
![]() I dwóch z trzech najbardziej utytułowanych drużyn. Fajny koniec sezonu. Czyżby remis? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#4
|
|
obstawiam 2-0 dla gospodarzy ....smutne ale prawdziwe ( obym nie mial racji )
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 10.12.2014 o godz. 23:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#5
|
|
Tak, tak... jeśli Stilić gdziekolwiek myśli się ruszać, to niech się cztery razy nad tym zastanowi, bo jedyne co przy swoim obecnym poziomie może osiągnąć to nieco większe pieniądze (albo bardziej regularne wpływy na konto), a za rok albo powrót do ekstraklapy albo jakaś liga bośniacka.
Też twierdzę, że zamkniemy ten rok trzema punktami, choć po bardzo ciężkiej batalii. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline |
#6
|
|
W pierwszym meczu chorzowianie wygrali w Krakowie 1:0, po bramce Grzegorza Kuświka. Teraz przyszedł czas na wyrównanie rachunków.
Czy mnie pamięć zawodzi, czy się myle ale czy aby w Krakowie nie było 2:2 w pierwszym meczu? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#7
|
|
Było.
10 znaków. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8
|
|
Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek z Gorzyc. W tym sezonie gwizdał nam już w spotkaniu z Górnikiem Łęczną w Krakowie (2:0).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#9
|
|
Hmmm... raczej kojarzy się jako przyzwoity sędzia, z Górnikiem też poszło mu nieźle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#10
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Głowacki moze nie zagrac z Ruchem. Decyzja najprawdopodobnie dopiero przed meczem. Juz po meczu z Lechem wypowiadał sie do kamer, ze sa małe szanse na jego wystep w Chorzowie. Co do meczu najlepiej byłoby zakonczyc rok ze zwyciestwem. Łatwo nie bedzie dlatego spodziewam sie trudnego i wyrownanego spotkania.
|
|
|
|
Bene meritus
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)
Offline |
#12
|
|
Przepraszam, że trochę pomijam temat rozważań ale mam ważną sprawę i nie wiem gdzie to napisać. Kolega potrzebuje kupić bilet na mecz, na nasz sektor - jest z okolić Chorzowa. Byłaby taka możliwość tuż przed meczem ?
![]()
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz
![]() ![]() KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad) |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#13
|
|
No to teraz liczyć na Lechię, żeby pomogła nam przezimować na trzecim...
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#14
|
|
Sędzia się dziś bardzo starał, no ale niestety dla niego, może następnym razem.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#15
|
|
Karny był ewidentny, ale ciekaw jestem co jutro powie pan Sławek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#16
|
|
Czerwonek dla Burligi też ewidentny. Ale gdyby był karny to czerwonka też by nie bylo.
Liczy sie zwycięstwo i oby od nowej rundy Wisła zaczynała w dobrych nastrojach (szczególnie pod względem finansowym) |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#17
|
|
No i fajnie, Można bezpiecznie przezimować w okolicach pudła
Oby zima była dla Nas pomyślna ![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#18
|
|
I co tu powiedzieć Stilić nie widoczny przez większość meczu Garguła prawie już zmieniony po bezbarwnej grze, i ten pierwszy ma na plecach pewnym monecie trzech niebieskich podaje go Garguły a ten zagrywa na nos Brożkowi. Dla tego kocham ten sport
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#19
|
|
Ja się zastanawiam, kiedy nasi piłkarze będą biegać a nie wyglądać jakby mieli cegłówki do kostek przywiązane
może na wiosnę nie wiem, ale mam nadzieje, że nasz trener w końcu dojdzie do wniosku, że biegając jak oldboje to z trochę lepszą ekipą niż Ruch będzie duży problem. ![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere
Offline |
#20
|
![]() ![]() ![]() W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!! ![]() |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
Cztery pierwsze kolejki rundy rewanżowej za nami: dwa zwycięstwa, jeden remis, jedna porażka. Na 12 możliwych punktów zdobytych zostało 7. Mogło być lepiej, jest dobrze
![]() ![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#22
|
Mecz generalnie pyty nie urywał, dobrze, że ta runda już za nami. Liczę na poprawę gry jak wróci Jankowski oraz na to, że Smuda nie przesadzi tym razem z przygotowaniami jak ostatnio. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#23
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
#24
|
|
Bez przesady, nawet mitologiczna "Wisła Kasperczaka" nie miała silnej całej szerokiej kadry. Jankowski z pewnością nie odstaje nie wiadomo jak poziomem od Strąka, Dubickiego, Paszulewicza, czy Kaliciaka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#25
|
Niektórzy nie potrafią myśleć, popatrzą, że ktoś parę razy słupek obił, nie strzela bramek jak na zawołanie a przecież miał być napastnikiem! (no a u nas grał w pomocy) to już gościa skreślają. Kolejny raz powtarzam. On i Boguś to są całe płuca naszej drużyny. Są tak ruchliwi, że jak są obydwaj na boisku to robi się bardzo dużo miejsca dla Stilicia, Brożka czy nawet Garguły by odprawiali swoje czary. Popatrz na to jak się zachowują nasi piłkarze podczas, gdy jesteśmy przy piłce. Rusza się ten obok, ew. 2. Reszta stoi. Boguski oraz Jankowski są ciągle w ruchu, przez co tworzą okazje innym. Myślisz, że dlaczego nasza gra aż tak mocno się optycznie zmieniła na przestrzeni sezonu? Inna kwestia co zrobi Smuda, jak to ułoży i jak piłkarze będą się prezentować fizycznie po przygotowaniach. A Jankowski jest dobrym grajkiem, na pewno dużo pożyteczniejszym od naszych bamboleów na skrzydłach Bo oni zrobią wiatr ale dopiero jak dostaną piłkę. A nie tylko to się liczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere
Offline |
#26
|
|
Poza tym należy dodać, że Jankes do Wisły przychodził jako nominalny napastnik. Zmiana pozycji też, jednak robi swoje. Co nie zmienia faktu, że jest zawodnikiem przydatnym dla drużyny, ponieważ gra zespołu zmieniła się in minus po jego kontuzji.
![]() ![]() W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!! ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#27
|
|
No to po tym spotkaniu spokojnie mozemy czekac do wiosny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#28
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() : rotfl: |
|
|
|
Member
Od: 09.2009
Offline |
#29
|
|
Wygraliśmy dlatego, ze Stępiński wszedł zamiast za Gargułe za Urygę.
Garguła to najlpeszy technicznie i mówie to z pełną swiadomością zawodnik w Wisle. Trzymanie go na skrzydle zamiast na środku to jest zabójstwo. Po tym jak przeszedł do srodka odrazu nasza gra inaczej wyglądała. Sam nie wiem czy się cieszyć z tego zwycięstwa - zamazało to poniekąd obraz fatalnej gry Wisły w ostaniach 5 kolejkach nie będzie żadnej rewolucji i po zimie będzie ta sama kicha. Już nie mowie o rewolucji transferowej, ale naszego ustawienie.. Kto powiedział, że jest optymalne. Może by tak spróbować z 2 ofensywnymi w środku pomocy ( Garguła, Stilic ), z Sadlokiem na skrzydle, z dwoma napastnikami ( mamy ich 4 w składzie ). |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#30
|
|
A kto w takim ustawieniu będzie bronił?
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|