The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania:
Tak, są kompletne. 53 81,54%
Nie. 7 10,77%
Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. 5 7,69%
Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 11.08.2014, 16:55
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ależ niczego sobie nie życzę. Frekwencja jest jaka jest. Jest zmienna..(..)
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Co do mnie - myślalem że spadek frekwencj nadal będzie postępował. Liczyłem na jakies 3-4k na Ruchu, ale mile sie rozczarowałem. (..)
I to jest sprzeczność. To co prezentujesz to myślenie życzeniowe ..piszesz że liczyłeś na 3-4 i „mile się rozczarowałeś” hmm to sporo wyjaśnia. Ja liczyłem się z frekwencją na początku sezonu po zwycięstwie z Lechem na poziomie ok 7-8 tyś, a niższa czyli mniej niż 6, również mnie .. mile rozczarowała .. Czyli mamy tak jak pisałem dokładnie odwrotne intencje.. Ja chcę skuteczności bojkotu, usunięcia JB, a jeśli bym zakładał frekwencje 3-4 tyś to bym był niemile rozczarowany wyższą .. Takie właśnie niuanse pokazują prawdziwe intencje .. Bo rzecz o intencje chodzi i przewidywalność skuteczności.. a co do metodologii to sorry, ale do porównania kilku liczb ..nie trzeba być nowym Blaise Pascalem, niepotrzebnie komplikujesz rzeczy proste. A rzecz dotyczy tylko i wyłącznie skuteczności bojkotu.. Ja to widzę tak, iż powinno być w normalnych warunkach kilkanaście tysięcy na meczach Wisły w Krakowie, a przychodzi raptem ciche kilka tysięcy.

PS. A poza tym ... ta dyskusja na teraz jest całkowicie jałowa ..mecz z Legią dałby jakiś punkt odniesienia, ale i nawet wówczas do końca sezonu daleko .. A ponieważ liczę iż bojkot da efekt pożądany i zakończy się wcześniej.. to tym bardziej liczy sie dla mnie zupełnie coś innego..efekt, a nie dane statystyczne. To co dziś wiemy, to tylko tyle, że mniejszość chodzi na R22, ale jest to taka mniejszość której istnienie zanegować nie można, a z drugiej strony większość nie chce uczestniczyć w takich meczach i jest to większość znaczna, której tym bardziej nie można sprowadzać do setek kibiców jak uczynić to chciał J. Bednarz.

Podział jest jednak smutną konstatacją .. i korzysta na nim JB i zapewne jest mile rozczarowany iż ma tylu sojuszników, .. jak dla mnie, stanowczo zbyt wielu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.08.2014 o godz. 16:58.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:58.