The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 05.06.2014, 13:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A moze Brozek pryszedl tu wlasnie dlatego, ze trenerem jest Smuda, a nie Kulawik ? Bo widzial, ze to ma sens, ze przy tym trenerze moze sie odbudowac. Podobnie jak Stilic czy Dudka. Wiekszosc pilkarzy jakos tak sie dziwnie sklada chwali sobie metody treningowe tego trenera. Smuda wzial Brozka na euro gdy ten praktycznie nie gral w klubie wiec Brozek sie teraz odwdziecza i kwita - nikt nikomu dziekowac nie musi.
A Donalda to kto przestawil na skrzydlo jak nie SMuda ? Przeciez przychodzil tutaj jako obronca.
A Glowackiego to kto przygotowywal, ze zagral sezon zycia ?
Pawel wrocil nie do Smudy tylko dlatego ze to WISLAK i wiedzial ze tutaj jest jego miejsce- na szczescie Smuda nie przygotowywal Pawla i blysnal on Jesienia. Niestety Smuda wzial sie za niego zima i sezon sie dla Pawla skonczyl ( apropo: za sytematyczne wystawianie kontuzjowanego zawodnika w meczach to powinien chyba prawnie odpowiedziec .....Stilic - fakt- jeden jedyny pozytyw tego pana w klubie - Dudka nie rozsmieszaj mnie- co on gra nic , az trudno uwierzyc ze koles gral i grzal lawe za granica . Donald no tak, sprowadzono obronce ktory nie ma zielonego pojecia o taktyce i grze w obronie- wiec jak go sprowadzali ? kto go ogladal ?/ dvd albo youtube sie zacielo pewnie ze zrobil skrzydlowego -a co mial zrobic ? bramkarza a co do Arka - to widzialem lepsze jego sezony -wiec skoro twierdzisz ze to sezon zycia tzn ze malo jego sezonow widziales .... nie pozdrawiam
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:11.