The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.06.2014, 12:39
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Achh dziennikarze wybrali, mmm. Parafrazując: "I uwierzyłeś tym fachowcom tym samym którzy skazywali Wisłę na grę o utrzymanie a Cracovie o puchary."

Nawet się nie łudzę, że zobaczysz u siebie hipokryzję
Uwierzyłem, bo oni tylko potwierdzili fakt, ze Kocian zrobił najlepszy wynik. CO JEST FAKTEM. A nie pierdzenie dziennikarzyn przed sezonem kto i co zdobędzie a kto musi zlecieć bo kilku z nich tak by chciało.
Rozumiesz już tą malutką różnicę ?

Cytat:
Regularnie brakowało Głowackiego , Jovy, Burligi. To dlaczego obrona tak dobrze prezentowała się na wiosnę? Sam Smuda nie raz powtarzał, że dobre wyniki będą dopóty nie trafią się kontuzję kartki
Glowacki doznal kontuzji w 6 kolejce rundy wiosennej z PBB. Zobacz z kim juz przegralismy do tego czasu I CO GRALA CALA DRUZYNA. Zreszta Glowa wrocil na kilka kolejek do gry i nic to nie zmienilo.

Cytat:
Powiedział byś przed sezonem, że taki Burliga czy o zgrozo Garguła będą błyszczeć?
Na wiosne Gargula jesli blyszczal to chyba tylko przed lustrem po nalozeniu kremu z granulkami bursztynu. Na wiosne gral przyslowiowa kiche.

Cytat:
Oczywiście Kocian nauczył by w minutę osiem Czekaja/Nalepe jak nie oddawać bramek za darmo?
Typowa gadka usprawiedliwiajacego sie Smudy. To nie ja to oni czyli Nalepa i Czekaj sa winni beznadziejnemu przygotowaniu druzyny do rundy wiosennej. Nalepie zdazyly sie wystepy w rundzie jesiennej i wtedy nie bylo jakos pretensji, bo caly zespol gral na poziomie. Smuda zawsze musi miec kozla ofiarnego swojego partactwa. To znane juz u niego, ze nie przyzna sie do zawalenia czegos. Tak jak z tymi bajkami, ze u niego zawodnicy graja na maxa. Ile bylo spotkan gdy przechodzili obok, gdz dreptali po boisku. Gdzie bzy wtedy Smuda, w lawce siedzal i nochala nie wychylal.

Cytat:
A na co powiesz o ich formie na jesieni? Bo na wiosnę i tak była o lata świetlne lepsza niż w poprzednich sezonach.
Na jesieni grali dobrze bo doszedl P. Brozek, ktory seryjnie zaczal strzelac gole i dzieki temu Wisla byla w tabeli tam gdzie byla. A na wiosne byla tak tragiczna, ze bilismy niehlubne rekordy naszych wystepow w lidze np. liczba porazek pod rzad, 2 pkt. w 8 meczach, 2 wygrane na wyjazdach w 18 meczach itp, itd. Ani Kula czy Koskal takich nedznzch wznikow nie osiagali. Smuda przeszedl do historii.

Cytat:
Smuda odpowiada za wynik i mamy najlepszy od 3 lat a do tego piłkarze grający dno się rozwijają.
Lepszy bo Smuda dostal lepszy sklad niz mial np. Kulawik. Zadne wiec osiagniecie. Gdyby osiagnal to skladem jakim mial Kula, wtedy mozna by bylo tak mowic.
Niebawem zobaczymy jak przygotuje druzyne do rundy jesiennej i kogo teraz zrobi kozlem ofiarnym ewentualnych niepowodzen, bo w powtorke rundy jesiennej to ja nie wierze. Wtedy doszedl Brozio i Donald, ktorych na cale szczescie Smuda nie przygotowywal.

Cytat:
A moze Brozek pryszedl tu wlasnie dlatego, ze trenerem jest Smuda, a nie Kulawik ? Bo widzial, ze to ma sens, ze przy tym trenerze moze sie odbudowac. Podobnie jak Stilic czy Dudka. Wiekszosc pilkarzy jakos tak sie dziwnie sklada chwali sobie metody treningowe tego trenera. Smuda wzial Brozka na euro gdy ten praktycznie nie gral w klubie wiec Brozek sie teraz odwdziecza i kwita - nikt nikomu dziekowac nie musi.
A moze prztyszli ze wzgledu na ...Jacka Bednarza jesli juz dywagujemy.

Cytat:
A Donalda to kto przestawil na skrzydlo jak nie SMuda ? Przeciez przychodzil tutaj jako obronca.
A Glowackiego to kto przygotowywal, ze zagral sezon zycia ?
Rozumiem, ze Donald jako jedyny pilkarz na swiecie zmienil swoja pozycje.

A kto tak beznadzejnie przygotowal druzyne do rundy wiosennej, ze rzutem na tasmie wyszla z ostatniego miejsca w tabeli wiosennej
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 05.06.2014 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:55.