
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#11
|
|
fiti napisał
Janusz napisał(a): Jak słyszę Koseckiego, to mi się przewraca. Takiego bufona to ze świecą szukać. Może jak by zjadł Snickersa, to przestanie? Co powiedział ? Wczoraj przed meczem Lecgia-Lech na onecie albo innej wp były 2 artykuły, jeden głównie o nim, w drugim go cytowali. Sodówa mu odwaliła. Coś w stylu on jest de beściak, Legia też, a jak ktoś się nie zgadza to ma kompleksy a w ogóle to on ma porsche itd, itp... ps A co do tego czy Legia jest najlepsza, ma najwięcej punktów, to zgoda. A jak te punkty zdobywa? Wczoraj bramka po faulu, nawet sędzia nie ukrywa, z Nami po 1 metrowym aucie 2 metry od sędziego, to tylko tak na szybko. A potem jak sa za krótcy na Ligę Europy to wyniki jakie widać. I to jest krzywda dla całej polskiej piłki. Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Janusz : 30.03.2014 o godz. 14:11.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|