The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy wybierasz się w sobotę na R22?
Tak 37 39,36%
Nie 17 18,09%
Nie idę bo mam zakaz stadionowy! 40 42,55%
Głosujących: 94. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.03.2014, 21:31
Rozumiem, że zespołowi może trafić się słabszy mecz (a nawet dwa). Rozumiem, że Dudka nie jest w pełni przygotowany do gry. Rozumiem, że Nalepa zagrał pierwszy mecz od bardzo dawna. Naturalne jest, że Brożek z kontuzją nie zagra olśniewającego meczu. Powiedzcie mi tylko, dlaczego AŻ TAKI ZJAZD zaliczył Guerrier? Gdzie podziała się jego dynamika i wychodzenie na pozycję?

Ogólnie odniosłem wrażenie, że graliśmy w zbyt jednostajnym tempie. Nie mam pretensji do drużyny, bo widzę, że walczyli, a i Ruch zagrał solidne spotkanie. Ewidentnie jednak widać było, że dzisiaj nie mieliśmy dynamiki. Czyżby przyszedł kryzys będący wynikiem ciężkich przygotowań?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.03.2014, 21:43
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że zespołowi może trafić się słabszy mecz (a nawet dwa). Rozumiem, że Dudka nie jest w pełni przygotowany do gry. Rozumiem, że Nalepa zagrał pierwszy mecz od bardzo dawna. Naturalne jest, że Brożek z kontuzją nie zagra olśniewającego meczu. Powiedzcie mi tylko, dlaczego AŻ TAKI ZJAZD zaliczył Guerrier? Gdzie podziała się jego dynamika i wychodzenie na pozycję?

Ogólnie odniosłem wrażenie, że graliśmy w zbyt jednostajnym tempie. Nie mam pretensji do drużyny, bo widzę, że walczyli, a i Ruch zagrał solidne spotkanie. Ewidentnie jednak widać było, że dzisiaj nie mieliśmy dynamiki. Czyżby przyszedł kryzys będący wynikiem ciężkich przygotowań?
Jak mnie irytuje tłumaczenie słabej gry ciężkimi przygotowaniami. Rozumiem że na zachodzie mają delikatne przygotowania połączone z wieczornymi wypadami na dyskoteki i burdele że zapierdalają aż miło? Ale w sumie zawsze jest wytłumaczenie że nogi ciężkie, swieżosci brak, czucia piłki...CIĘŻKIE PRZYGOTOWANIA
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.03.2014, 22:07
sergio napisał(a):Wyświetl post
Jak mnie irytuje tłumaczenie słabej gry ciężkimi przygotowaniami. Rozumiem że na zachodzie mają delikatne przygotowania połączone z wieczornymi wypadami na dyskoteki i burdele że zapierdalają aż miło? Ale w sumie zawsze jest wytłumaczenie że nogi ciężkie, swieżosci brak, czucia piłki...CIĘŻKIE PRZYGOTOWANIA
Sergio, takie tłumaczenie denerwuje także mnie, pod warunkiem, że pada z ust piłkarzy. Ja zawodników nie tłumaczę i nie mam zamiaru tłumaczyć. ZASTANAWIAM się tylko, dlaczego piłkarz taki jak Guerrier, który w poprzedniej rundzie biegał jak wystrzelony z procy, toczy teraz ZALEDWIE wyrównane pojedynki z zawodnikami Ruchu. Może ty masz jakieś przypuszczenia, dlaczego tak jest?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.03.2014, 22:27
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Sergio, takie tłumaczenie denerwuje także mnie, pod warunkiem, że pada z ust piłkarzy. Ja zawodników nie tłumaczę i nie mam zamiaru tłumaczyć. ZASTANAWIAM się tylko, dlaczego piłkarz taki jak Guerrier, który w poprzedniej rundzie biegał jak wystrzelony z procy, toczy teraz ZALEDWIE wyrównane pojedynki z zawodnikami Ruchu. Może ty masz jakieś przypuszczenia, dlaczego tak jest?
Spróbuję wytłumaczyć. Wydaję mi się że koles zobaczył jaki jest poziom naszej kopanej i dostosował się poziomem do reszty naszej ligi tyle
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 09.03.2014, 11:27
sergio napisał(a):Wyświetl post
Spróbuję wytłumaczyć. Wydaję mi się że koles zobaczył jaki jest poziom naszej kopanej i dostosował się poziomem do reszty naszej ligi tyle
Nie ma to jak rzeczowa dyskusja. Omnibusie, myślałeś nad karierą filozofa?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 09.03.2014, 12:21
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak rzeczowa dyskusja. Omnibusie, myślałeś nad karierą filozofa?
Na szczęście jutro wracasz do szkoły i zapomnisz o swoich zmartwieniach dlaczego czarny zaczął biegać jak biały
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.03.2014, 13:02
sergio napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście jutro wracasz do szkoły i zapomnisz o swoich zmartwieniach dlaczego czarny zaczął biegać jak biały
Uwielbiam te wyjazdy ze szkołą. Gościu, nie wiesz kim jestem, ja nie wiem kim ty jesteś. W każdym razie szkołę mam już daaaawno za sobą.

Co do biegania czarnego, to nie jest moje zmartwienie. Mam w życiu poważniejsze. Jeżeli jesteś już dorosły (tego nie wiem), to pewnie doskonale o tym wiesz.

Nie zmienia to faktu, że zawsze kiedy czarny zaczyna biegać jak biały, to coś jest nie tak.

Poziom dyskusji na tym forum jest coraz gorszy. Szkoda, że zamiast do wymiany poglądów i opinii służy do wzajemnego obrażania się i strugania wszechwiedzących mędrców aka "kumatych".
Ostatnio edytowane przez Galonek : 10.03.2014 o godz. 13:04.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24.