
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się: | |||
| ZWYCIĘSTWEM! |
|
47 | 20,98% |
| ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! |
|
177 | 79,02% |
| Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#11
|
|
To weź Kucharz teraz zrzuć się na tą karę, skoro race były są i będą. Ja rozumiem jakbyśmy mieli kupę pieniędzy, że taka kara to "koszt" widowiska ale my nie śmierdzimy groszem a konsekwencje dla nas będą nieubłagane. To, że kilka chłopaków wrzuciło race to teraz uważają się za lepszych ? Czemu walczą z durnymi przepisami za czyjeś pieniądze ?
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|