
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#21
|
))))))))))Wisła przegrała pierwszy mecz to się hejterstwo rzuciło. Dorabia teorię, że zawsze słabo graliśmy tylko mieliśmy farta. Nie. Ja przed meczem miałem przeczucia, że będzie wtopa. Dlaczego? Otóż powiem dlaczego : LEGIA WIN WOLFSBURG WIN Takie wielkie firmy a tu gramy z jakimś Zawiszą, no to grajki myślą : "ooooo, gramy z Zawiszą - wreszcie będzie IZI win!" No i był, tylko, że dla Zawiszy. Grajki se dopisały te punkty przed meczem i tyle, a tu wielkie teorię spiskowe dziejów. Tacy są piłkarze. Czy to ekstraklasa czy to 5 liga. Wszędzie to samo. Także to było do przewidzenia. I tyle w temacie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|