The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.10.2013, 17:05
Ta liga jest przezabawna. Trzeba było czekać do 12 kolejki, żeby na naszej drodze pojawiła się drużyna z rozsądnymi skrzydłowymi. Szkoda, że akurat zbiegło się to z gorszą dyspozycją boków naszej obrony.

Stolarski chyba prędko się z ławki nie podniesie. W ogóle nie kontroluje, co się dzieje za jego plecami. Dzisiaj zawiódł na całej linii.

Bunoza tak już ma, że lubi popracować rękami. A że grał dzisiaj na szybkiego, zwrotnego Wójcickiego, to albo kartki, albo wiatraki mieliśmy jak w banku. Szkoda, że oprócz tego Bunoza dzisiaj po prostu słabo się spisywał. Dużo błędów indywidualnych, dużo strat, w dodatku unikał gry.

W ogóle Bunoza ze Stolarskim powinni po tym meczu przez tydzień nosić sprzęt za Głowackim i Jovanoviciem, bo bez nich dzisiaj zakręciłoby się koło siódemki dla gospodarzy.

Trochę pomógł nam też Miśkiewicz, ale co zrobił na plus to potem przekreślił partoląc kolejny stały fragment. Jak bramkarz wychodzi do piąstkowania, to musi być pewien, że będzie pierwszy przy piłce. Pewnie kalkulował, że będzie wyblok i Goulon nie wejdzie w naszych jak w masło - tylko to go średnio usprawiedliwia, przy warunkach Goulona trzeba się liczyć, że to jest gość, którego wyblokować może być trudno.

Środek pola dosłownie zmiażdżony przez Goulona. Poza Gargułą nikt nie potrafił utrzymać się przy piłce. Prawda taka, że Zawisza był po prostu bardziej zdeterminowany w środkowej strefie, bo poza Goulonem nikt się tam wielkimi umiejętnościami nie wyróżniał. My próbowaliśmy wyprowadzić, gubiliśmy się pod presją i nagle nie tylko traciliśmy piłkę, ale jeszcze na dodatek Zawisza miał ułatwioną sytuację w rozegraniu, bo nie byliśmy ustawieni do bronienia się.

Kibice Zawiszy mieli takie fajne białe szaliki z nibieskimi paskami, ale bardzo brakowało mi na nich Gwiazd Dawida.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:58.