The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.10.2013, 15:56
Bunoza - man o the match
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.10.2013, 15:58
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
dość niefrasobliwe zachowanie Bunozy i znów tracimy głupiego babola po stałym fragmencie gry :(

kolejna strata punktów się szykuje, to samo jak w meczach z Jagiellonią, Ruchem i Cracovią... na własne życzenie strata 6 punktów, a zanosi się na więcej
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.10.2013, 16:00
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?
Brozek.
Juz wczesniej mial dwie proste straty / beznadziejne odegrania w srodku pola, ale na szczescie bez konsekwencji.
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.10.2013, 16:10
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?

Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko?
sprokurował czerwień i stratę gola.


Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa.
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 19.10.2013 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.10.2013, 16:16
Kubeł zimnej wody na głowy naszych piłkarzy. Mysle, że mimo wszystko przyda sie ta porazka, szkoda tylko ze taka wysoka
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.10.2013, 16:16
Ewidentnie Stolarski i Guerrier nie nadają się na boki obrony. Może za jakiś czas tak, ale nie na chwilę obecną.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
A u Smudy, jak zwykle: bez zmian. (Chociaż Bunozę trzeba było zmienic już dawno)
Na kogo niby?
Zmiany były i jasno pokazały, jaką mamy ławkę, skoro strata Burligi jest dla nas ciosem.
Dopóki graliśmy w jedenastu Zawisza mógł się poślinić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2013 o godz. 16:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.10.2013, 16:24
Bez wątpienia Carlos i Goulon mieliby u nasi pewny plac
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 19.10.2013, 16:24
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 19.10.2013, 16:25
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko?
sprokurował czerwień i stratę gola.


Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa.
Nie jest bez winy, ale to Brozek sprowokowal cala sytuacje. Bunoza zrobil to co zrobilaby wiekszosc obroncow na jego miejscu. To, ze po jego faulu padl gol, to juz wina zlego ustawienia przy stalym fragmencie gry i chaosu po czerwonej kartce. Swoją drogą Bunoza był bardzo elektryczny przez wieksza czesc meczu.

A Bydgoszcz to najwyraźniej kolejna, zakompleksiona na punkcie Wisły mieścina. Drugie Kielce?
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.10.2013, 16:25
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić.

Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 19.10.2013, 16:27
Wisła była słabsza o klasę podobnie jak w meczach z Górnikiem, Pogonią, Cracovią i Ruchem... Fart musiał się kiedyś skończyć.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 19.10.2013, 16:27
d napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. Raz poradził sobie bez faulu, w drugiej sytuacji - wiadomo.
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi.
d napisał(a):Wyświetl post
Franz wie co ma robić.
Nawet zakładając że wie, to pytanie czy ma kim.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 19.10.2013, 16:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. raz poradził sobie bez faulu, za drugim - wiadomo.
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 19.10.2013, 16:29
No cóż, to musiało się kiedyś stac. Szkoda tylko, że stało się u bydgoskich kompleksiarzy.

Bardzo słabo Brożek, bardzo, bardzo. Te jego niedokładne odegrania przy agresywnej grze Zawiszy musiały tak się skończyc. Niezbyt mądrze zachował się Bunoza, ba, bardzo głupio.

Smudzie można zarzucic słabą obsadę prawego skrzydła. Sarki nie jest orłem w defensywie, a i po Stolarskim można było się spodziewac, że nie będzie sobie radził. Może trzeba odłożyc spekulacje na temat zagranicznych wojaży, a trochę ograc się w Polsce. Szkoda, że Donald nie wyszedł od początku na lewym skrzydle.

No ale jak ma się króciutką ławeczkę, to ciężko byc niepokonanym. I tak udawało nam się nad wyraz długo.


Aha, wielki szacunek dla wszystkich wyjazdowiczów i dzięki za dobre reprezentowanie Wisły!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 19.10.2013, 16:30
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wisła była słabsza o klasę podobnie jak w meczach z Górnikiem, Pogonią, Cracovią i Ruchem... Fart musiał się kiedyś skończyć.
Nic dodać,nic ująć.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 19.10.2013, 16:30
d napisał(a):Wyświetl post
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę.
Zadaniem obrońcy jest nie dopuścić do jej straty. Nie czarujmy się, 60% sędziów drugiej by za to nie dała.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.10.2013, 16:30
1 porażka. W sumie przyda się kubeł zimnej wody.

Bunoza ten 2 faul zrobił zupełnie bez sensu. Już akcje wcześniej robił to samo. Cwaniactwo przeciwnika + delikatny sędzia i czerwień.
Stolarski pokazał o ile klas na chwilę obecną jest od niego lepszy Burliga, któremu też zdarzają się kiksy.
Mam również zastrzeżenia do Garguły który mógł 2 razy powinien zagrać do Sarkiego, do Rafała za katastrofalne podanie do Brożka i Chrapka za zmarnowanie setki.

Generalnie tragedii nie było do czerwieni, ale muszą popracować nad grą na wyjazdach.
Odpowiedz cytując
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 19.10.2013, 16:33
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.
Zgadza się, ale kiedy na początku 2 polowy miał zagrać otwierającą piłkę do Sarkiego to zaczął się bawić. Było by 2:0 i po meczu.

Boguski na skrzydle jest totalnym nieporozumieniem. Nie radzi sobie gość zupełnie. Graliśmy bez lewego pomocnika prawie cały mecz.

Stolarskiego Juventus chyba na razie odpuści.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.10.2013, 16:34
Kiedys ta porazka musiała nastapic ale nie spodziewałem sie, ze z beniaminkiem z Bydgoszczy :/ I nie zrozumiem co trzeba miec w głowie zeby tak inne mecze rozgrywac na wyjedzie i na własnym stadionie. Tylko z Korona potrafilismy grac cały czas dobrze, do konca i były tego efekty a reszta taka sama czyli bardzo słaba. Nie ma co bez wzmocnien na pewno sie nie obejdzie. Na szczescie gramy teraz na R22 kolejne 2 spotkania wiec musimy sobie wtedy odbic dzisiejsza porazke
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 19.10.2013, 16:36
nawet nie wiedziałem, że w tej Bydgoszczy takie zakompleksione chłopaki i dziewczyny mieszkają.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 19.10.2013, 16:36
d napisał(a):Wyświetl post
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem. Bunoza nigdy nie należał do kalkulujących obrońców, zawsze grał bezkompromisowo, na pograniczu faulu. Zgodnie z zasadą "piłka może przejść, zawodnik już nie". Zareagował instynktownie.To zresztą decyduje o tym, ze w tym sezonie zalicza dobrą rundę. Moim zdaniem zrobił to co do niego należało. Zadecydowała strata po drugiej stronie boiska.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 19.10.2013, 16:38
Czu Boguski potrafi zrobić cokolwiek prócz pozorowania walki o piłkę?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 19.10.2013, 16:38
I tak co poniektórzy na forum zejdą na ziemię. Zamiast żałosnych rozważań o awansie do pucharów znowu zobaczą Wisłę taką jaka jest, czyli słabą kadrowo i osiągającą wyniki ponad stan. Gramy o pierwszą 8. To jest realny cel a nie żadne zdobywanie europy. To sezon na nowe poukładanie klubu, oddłużenie a nie na sukcesy.

Bunoza jednak zagrał bezmyślnie, stare koszmary wróciły. Stolarski słabo słabo. Myślę że gdyby nie bezmyślność Bunozy to zremisowalibyśmy ten mecz jak mamy w zwyczaju robić na wyjazdach.

Teraz PP i może tu uda się coś ugrać
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.10.2013, 16:39
Zdobyc 3 punkty na warszawiakach, żeby potem stracić je w Bydgoszczy...

A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali.
Zawisza nas kompletnie stłamsił.
Miałem nadzieję, że fart Smudy nas pociągnie.
Widac jednak, że czas przestać liczyć na farta tylko zabrać się za budowę sensownego zespołu.
Do konca jesieni jeszcze trochę punktów pogubimy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.10.2013, 16:42
Panowie czy tylko ja widziałem inaczej? Przecież nie było drugiej żółtej kartki! Tym bardziej że było to rownoznaczne z pokazaniem czerwonej. Rzadko krytykuje pracę sędziów.

Piłkarz Zawiszy wykorzystał szansę i położył się jak dziecko.
W angielskiej lidze sędzia zasmialby się mu w twarz, z politowaniem.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 19.10.2013, 16:46
Druga żółta oczywista i bezdyskusyjna. Trzeba było grać Haitańczym od początku 2 połowy. Ale to akurat jest zupełnie nieistotne. Z przebiegu meczu powinno być około 5:0 więc wynik i tak jest daleko lepszy od gry.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 19.10.2013, 16:47
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem.
Ale przepraszam bardzo, czy to był Ronaldo w 89. minucie czy jakiś kopiący się po czole bydgoski no name, po niecałej godzinie gry?

Obrońców obok zadań oczywistych powinno zobowiązywać się też do myślenia o dobrze zespołu tj. wyniku po 90 minutach. Gordan albo zapominał o kartce, albo odłączyło mu prąd, bo reakcji sędziego można się było spodziewać (czy słuszna, czy nie można oczywiście dyskutować)

FraMat napisał(a):
A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali.
Zawisza nas kompletnie stłamsił.
Dokładnie tak, cudowi nie zawdzięczamy 0-5. Dan mężnie wywalczyłby remis.
Ostatnio edytowane przez d : 19.10.2013 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 19.10.2013, 16:48
Dawno takiej padliny w środku boiska nie było jak dziś. Piłkarze powinni to spotkanie obejrzeć ze 3 razy i zobaczyć jak SŁABO dziś wykonywali proste podania do partnerów.

Gdzie tu miejsce na szlifowanie taktyki, wypracowywanie automatyzmów jak podstawowy element piłkarskiego rzemiosła leży i kwiczy.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.10.2013, 16:52
Gratulacje dla "kibiców" Zawiszy . Znaleźli się w elitarnym klubie największych kompleksiarzy ligi wespół z parchami i koroniarzami. Niezmiernie trudne to zadanie ale bydgoscy chłopcy temu podołali.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 19.10.2013, 16:53
Miśkiewicz - błąd przy bramce na 1-1 ,jak sie zdecydowal na wyjscie to powinien ta pilke wybic ,a takto tego nie zrobil i Goulon mial ulatwione zadanie
Stolarski - dziś był ogrywany jak junior ,ten mecz to kubeł zimnej wody na jego głowę i wszystkich którzy mowia ze jest juz gwiazda
Bunoza - mimo że ta kontra to nie jego wina ,to chyba nie powinien faulować ,czerwona kartka opłakana w skutkach
Chrapek - zjebał 100% sytuacje przy wyniku 1-1
Garguła - dzis najlepszy na boisku
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:11.