
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę... | |||
| Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu |
|
4 | 4,17% |
| Remis będzie sukcesem, ciężki teren. |
|
18 | 18,75% |
| Zwycięstwo Wisły! |
|
74 | 77,08% |
| Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#11
|
|
Miśkiewicz - 4 – słaby mecz. Przy bramce mógł być zaskoczony ale ten "babol: kilka minut później ... ?
Burliga - 6 - uważam że dobry mecz chociaż z powtórek wynika że w końcówce wypracował Ruchowi karnego ... Głowacki - 6 - nasz mistrz się dziś parę razy pomylił ale strzelona bramka na plus Chavez - 6 - walczył biegał - myślę że Smuda już zapomniał o tych saneczkach z ..., Bunoza - 5 - słabszy mecz, nie podobało mi się zachowanie w stosunku do Miskiewicza gdy wpadł na niego - to młody bramkarz potrzebujący wsparcia i wogóle machanie łapami na swoich jest dla mnie niedopuszczalne Guerrier - 6 - widzę rożne opinie ale dla mnie chyba jeden z najlepszych Wiślaków, waleczny dynamiczny szybki , tak jak napisałem po ostatnim meczu kontrola nad piłka ..niepełna ... Stjepanović - 6 - dobra pierwsza połowa Nalepa - 4 - zaczął fatalnie ale później było lepiej ... tak w ogóle to niemiłosiernie wolny Boguski - 5 - wiele niecelnych podań ale cały mecz pod grą ... Garguła - 4 - niewidoczny a to najgorsze co można napisać o grze Sarki -5 - byłaby świetna asysta ..gdyby Brożek przymierzył ..czas sprawiał że nikł Kamiński - bez oceny i uwag Brożek - 4 - świetne 2 wyjścia na sam na sam i ... brak bramek Małecki -5 - wszedł w momencie gdy drużyna nie grała za wiele do przodu i dał kilka chwil wytchnienia ... Mieliśmy szczęście ... że w drugiej połowie nie zostaliśmy ukarani . Wisła gra pól meczu .. potem coś się sypie ...Podobnie było na Cracovii Nie można tego tłumaczyć zejściem Stiepy ... Fryc i Stolarski chorzy Mimo wszystko (jeśli Brozio będzie zdrowy) możemy powalczyć z Legią ale trzeba gryźć trawę bo umiejętności .. chyba jeszcze nie dają przewagi na L.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.09.2013 o godz. 20:09.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|