
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni? | |||
| Zwycięstwem Wisły Kraków! |
|
57 | 70,37% |
| Remisem |
|
17 | 20,99% |
| Zwycięstwem Lechii Gdańsk! |
|
7 | 8,64% |
| Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#11
|
|
Nie ma co popadać w samozachwyt, bo gra do bramki była bardzo słaba. Ale w naszej sytuacji nawet jak będą grali miernie, a mimo tego będą wygrywać to trzeba będzie się cieszyć. Mamy duży problem z atakiem pozycyjnym, ciężko nam się gra, gdy musimy prowadzić grę.
Mimo wszystko rzućcie okiem na tabelę. Z wyjątkiem Legii graliśmy z całą górną połówką tabeli. Teraz czekają nas głównie mecze z drużynami z dołu, więc liczę, że zdobędziemy jeszcze sporo punktów. Zeszłej jesieni w 15 meczach ugraliśmy 18 ptk, a teraz po 9 kolejkach mamy ich już 17. Może gra nie wygląda ładnie, ale każdy musi przyznać, że w tabeli widać różnicę. I tylko to się liczy ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|