
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni? | |||
| Zwycięstwem Wisły Kraków! |
|
57 | 70,37% |
| Remisem |
|
17 | 20,99% |
| Zwycięstwem Lechii Gdańsk! |
|
7 | 8,64% |
| Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
Brawo Brawo Brawo
10 mecz o pkt bez porażki(z pucharem) W 9 ligowych meczach tylko 4 stracone bramki (w tym 2 z Koroną) Bilans bramkowy +9, lepsza tylko Legia Paweł Legenda Brożek nie potrzebował dużo czasu by znowu być liderem klasyfikacji strzelców, on robi wielką różnicę w naszej lidze Emanuel Sarki-nareszcie dostał więcej niż 10 minut gry, bardzo poprawna gra, kilka podań , które mogły dać gola Rafał Boguski-dużo lepiej niż ostatnio ale też bez szaleństw, moim zdaniem na ten moment zabiera miejsce Sarkiemu i to widać kolejny raz, Osman Chavez-brawo solidny mecz na poziomie Chaveza, jego siła jest wielka Największe rozczarowanie: Patryk Małecki- w poprzedniej rundzie najlepszy gracz Kulawika, przyszedł Smuda i Patryk gra bardzo nierówno, trzymam kciuki żeby udało się go szybko przywrócić do formy z zeszłego sezonu Brawo dla Miśka bo kolejny raz w pewnym momencie meczu staje na wysokości zadania Paweł Stolarski-fajnie grał w pomocy, awaryjnie to dobre rozwiązanie Michał Nalepa-tak jak po meczu w derbach trzeba dać mu czas na ogranie (początki Chrapka i innych były takie same) Głowa do góry i będą z niego ludzie PS:Co do kartki po faulu na Osmanie sytuacja jasna: regulamin jasno określa to zagranie jako czerwona kartka i nie ma o czym mówić
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 24.09.2013 o godz. 21:49.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|