
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Pierwszy mecz na Reymonta zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
57 | 35,19% |
| Remisem! |
|
43 | 26,54% |
| Porażką Wisły |
|
62 | 38,27% |
| Głosujących: 162. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#31
|
![]() Wygramy, jest to pewne. Gładko, przez 'odruch pawłowa'. Mianowicie - defensorzy Górnika będą starali się kryć naszych napastników, których nie mamy. Oczywiście takie krycie, zarówno strefą jak i indywidualne - zawiedzie. W panice popełnią błąd i zaczną kryć najbliższego wiślaka czyli Sobolewskiego. Zrobi się miejsce na środku i będzie idealna sytuacja dla naszych, szybkich niczym gazele, skrzydłowych. Zwodzik, zejście do środka, luta pod poprzeczkę. Tak to widzę. 5:1 dla Wisły. Małecki (15,20,43) Sarki (42,60). Oczywiście ktoś z Trójki: Bunoza, Wilk, Jova musi coś zawalić więc Górnik na bank brameczke wciśnie, ale tylko symbolicznie.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 18.07.2013 o godz. 10:51.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#32
|
z Łukaszem ;-/ Co do napastników ...wstawiłbym tego małego wariota Kościelniaka .. a jak wysiądzie to Kamińskiego lub Lecha
Ostatnio edytowane przez Grantar : 18.07.2013 o godz. 11:34.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#33
|
|
ja robie to tak
Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik kurs na bet365 dziś 3.30Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu. Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#34
|
W najgorszym wypadku otrzymasz odszkodowanie za porażkę |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#35
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#36
|
|
Oto wyniki obecnej sprzedaży biletów - mecz już jutro :(
Kolejno C2 C3 C4 Doliczcie jeszcze 4 bilety moje... (kupię w kasie) |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#37
|
|
Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....
Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1. Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola ![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#38
|
|
I tak i nie.
Liczę na wygrana ale poważniejszych argumentów niż te które przytoczyłem nie posiadam. No nie dali mi ich Panowie Bednarz, Smuda oraz Panowie piłkarze. Niestety, nic tutaj nie poradzę, nie moja wina. Natomiast Serek.c2 pokazał mi drogę - do wygrania wystarczy nam cud, a skoro tak, to bez znaczenia czy wygramy 1:0 czy 5:1. Jak kraść to miliony, jak bzykać to tylko księżniczki. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#39
|
|
Mamy 18tke meczową! To już pierwszy sukces.
Udało się zgłosić Ostoję, Kościelniaka i Lecha. Mam nadzieję że któryś z młodych, Kuczak lub Kościelniak zadebiutują w końcówce meczu. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#40
|
|
Skąd to info?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2011
Offline |
#41
|
|
z 90minut.pl
Wisła Kraków zgłosiła do rozgrywek 18-letniego bramkarza Kamila Bachusza. Zawodnik ostatnie pół roku spędził w drużynie Młodej Ekstraklasy. Krakowski klub zatwiedził do gry także włączonych już wcześniej do pierwszej drużyny Dominika Kościelniaka i Przemysława Lecha oraz Macedończyka Ostoję Stjepanovicia, który oczekiwał na certyfikat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#42
|
|
wisla.krakow.pl napisał(a):
Ja posiadam dodatkowo informację telefoniczną, że zagramy 10 piłkarzami w polu i 1 bramkarzem. Nie chodziło mu przypadkiem o 6 pomocników?![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#43
|
|
I w ten sposób umrzesz jako biedny, acz uczciwy prawiczek.
Bo jedna rzecz to chcieć, a co innego - móc. Jak to ładnie ujął Wergiliusz - "nie wszyscy możemy wszystko", a wy byście chcieli, żebyśmy w pierwszym meczu zdobyli 25% przewidywanej zdobyczy bramkowej na cały sezon
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2013 o godz. 17:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline |
#44
|
|
Niech wychodzą od początku! Każdy jeden Kuczak czy Kościelniak lepszy niż cała jedenastka Garguł!
![]()
"Not to touch the earth not to see the sun"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#46
|
|
Żaden racjonalny argument nie przemawia za tym, że możemy jutro wygrać.
Ba, nawet zremisować. I w tym jedyna nadzieja
Nie wyjdą, bo im Krzoska nie zdąży wydziergać numerów na plecach. Na Ruchu przedszkolaki wyszły bez numerów, na Górniku to nie przejdzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#47
|
|
Przeczucie mi podpowiada, że to będzie katorga dla oczu. Rozsądek podpowiada, że przegramy. Nadzieja, że padnie remis.
Ciekaw jestem akcji dla Sobola ![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#48
|
Wynik w głównej mierze będzie zależał od postawy naszej drugiej linii, czy dadzą sobie radę z wyjściem spod pressingu. Widziałem drugą połowę sparingu z kuchenkorzem i widać, że Smuda duży nacisk kładzie na ten element gry. ![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#49
|
Jakie studenty,do czego ci potrzebni studenci na sektorze ale z frekwencja to jest maskara,ja wiem ze zle sie dzieje w Wisle ale my kibicowsko musimy trzymac jakis poziom A co do wyniku to bedzie pewnie remis. P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika? Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.07.2013 o godz. 23:16.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#50
|
||
Nie poznajesz kota odwróconego ogonem?
W 2012/13 strzelili w sumie 35 bramek, my 28. Klasyk ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#51
|
![]() Trzeba uczciwie przyznać, że wzorujemy się na najlepszych. Nasi od dawna nie maja śmiałości ani do zdobywania punktów, ani bramek nawet. Ale faktycznie - mam nadzieję, że nie wyjdą na mecz jak skończone pierdoły, tylko z ambicją i wolą walki. Przekonaliście mnie - impossible is nothing Skoro Bełchatów mógł w poprzednim sezonie tłuc punkty jak leci w rundzie rewanżowej, to my też. Skład nawet lepszy od nich mamy, chociaż jedno nas łączy - oni też grali bez napastnika.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.07.2013 o godz. 03:06.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#52
|
|
2 : 1 dla Białej Gwiazdy.
Po zaskakująco "ciekawej" grze Wisły. A Górnik? Prawdopodobnie przez większość sezonu będzie kopał się po czole, czym dostarczy swoim kibicom nie lada emocji w grupie...spadkowej. Żabole modlą się w intencji " Prezesa", tylko on jest w stanie odmienić tą drużynę
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.07.2013 o godz. 08:14.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#53
|
|
Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Zabrze:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Nalepa, Paweł Stolarski Pomocnicy: Łukasz Garguła, Fabian Burdenski, Michał Chrapek, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki, Przemysław Lech , Dominik Kościelniak, Cezary Wilk, Ostoja Stjepanović Napastnicy: Dawid Kamiński ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#54
|
|
Martwi sytuacja kadrowa ale ... trzeba wieżyc w zwycięstwo. W końcu liga rusza! Muszę sięw tym sezonie ruszyć na stadion w końcu z Kielc nie mam tak daleko ...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#55
|
|
Oby się tylko nie spalił, gdyż nieoficjalnie przybędzie wielu prezesów z Francji i Niemiec, którzy zaczną dopinać transfery na 2014 rok.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.07.2013 o godz. 11:02.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#56
|
|
a jak z Żabolami wiadomo czy wykupili wszystkie bilety? Na SKWK napisali że tyle zamówili ale nie ma info ile ich sprzedali. U nich na stronie natomiast jest informacja że jadą autokarami i samochodami więc uwaga w okolicach bo będzie okazja aby przyozdobić nasz płot nowymi barwami. Sami wprowadzili zasade ze kto straci barwy ma zakaz wyjazdów do końca sezonu
![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Member
Od: 08.2012
Offline |
#57
|
|
Bez napastnika, ale z pięcioma pomocnikami. Kto na szpicy
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...kami,id,t.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#58
|
|
Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#59
|
|
Tego młodego lepiej wpuścić na ostatnie 30 minut, nie wiadomo jak kondycyjnie i siłowo chłop wygląda. Z tego co czytałem to jeszcze w seniorskiej piłce nie grał.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#60
|
Mowa o Kamińskim? Zagrał 45 minuty z Polonią Warszawa. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|