
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: W-wa
Offline |
#11
|
|
Szanse są, teoretycznie większe niż awans do grupy LE 2 lata temu. Wtedy Legia musiała pokonać 2 teoretycznie lepsze druzyny, teraz wystarczy jedną. Ale poza zastrzykiem pieniędzy, to zyski z tego są wątpliwe. Trzeba mieć ograna drużynę w powiedzmy LE, bo inaczej będzie jak z Dinamem. Jak Vrdoljak w wywiadzie opowiadał, dopóki grali w grupie LE było OK, raz wygrali raz przegrali. Odkąd awansują do LM mają przechlapane - same porażki, pilkarze nie dostają premii za punkty, prasa po nich jedzie. W Polsce po kilku takich ewentualnych kleskach w publicznej tv przed milionami oglądających....Ale byłaby jazda po klubie. Pewnie też dlatego nie ma takiej determinacji w działaczach i piłkarzach. Mają stracha, że się uda
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|