
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie w Poznaniu zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Lecha. |
|
40 | 39,60% |
| Zwycięstwem Wisły! |
|
42 | 41,58% |
| Remisem. |
|
19 | 18,81% |
| Głosujących: 101. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#15
|
|
Patrząc na naszą grę, skuteczność, biorąc pod uwagę co dzieje się za naszymi plecami, a dzieją się dziwne rzeczy, to do rangi "hitu" wyrasta mecz z Koroną. Z jednej strony trzeba uciekać, a z drugiej, teoretycznie wciąż gdzieś tam można patrzeć na te wyższe miejsca [4-8], co przekuje się na lepszą kasę od C+, no i wciąż (w teorii) szansę na Europuchary. Choć w praktyce, to ostatnie pogrzebaliśmy już dawno, dawno temu.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|