
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie w Poznaniu zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Lecha. |
|
40 | 39,60% |
| Zwycięstwem Wisły! |
|
42 | 41,58% |
| Remisem. |
|
19 | 18,81% |
| Głosujących: 101. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#11
|
|
Ciężko się z nie zgodzić...
"Jak nisko upadła "Biała Gwiazda", niech świadczą pochwały, jakie zebrała "za styl" w przegranym meczu. Nie oddała celnego strzału, nie wywalczyła chociażby jednego punktu, a nikt się jej nie czepia. Znak czasów." /weszlo Wilk powiedział: "przegraliśmy, a że gra wyglądała w miarę sensownie?" Hmmm... to niesamowite, że nie oddając celnego strzału można uznać, że gra wyglądała sensownie. Przywyknięcie do porażek jest bolesne ale po dwóch sezonach stwierdzam, że nastąpiło równie szybko jak przyzwyczajenie do zwycięstw w dawnych czasach. Jesteśmy już znieczuleni. Od porażki do porażki przechodzimy na porządku dziennym jakby to było coś normalnego. Przykre to.
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.05.2013 o godz. 10:10.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|