The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie w Poznaniu zakończy się:
Zwycięstwem Lecha. 40 39,60%
Zwycięstwem Wisły! 42 41,58%
Remisem. 19 18,81%
Głosujących: 101. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.05.2013, 20:14
Krew mnie zalewa jak muszę patrzeć na to co ci ludzie wyprawiają z moim ukochanym Klubem.. Ile jeszcze trzeba przeżyć upokorzeń? Czy oni nie mają zwykłych, ludzkich ambicji? Jakbym zawalał każdy ważny projekt w robocie to powiesiłbym się ze wstydu.Hańba dla nas, a dla tych kopaczy kasa, fury i łatwe dupy wyrywane w krakowskich dyskotekach.Przegraliśmy po 2 mecze w sezonie z amicą i ległą. Dobrze, że cracovia spadła, bo pewnie 2 razy poleglibyśmy w derbach. Co i tak nas czeka w nastepnym sezonie.. Idziemy po równi pochyłej, to przedostatnia faza upadku Wisły. Brak kasy, jakichkolwiek perspektyw i co najwazniejsze ludzi z ambicjami. Ogrywa nas kto tylko ma na to ochotę. Śmieje ise z nas cała Polska, wszyscy chca odreagować lata kompleksów jakich nabawili się wzgledem Wisły. Jeden spadek już przeżyłem, drugiego nie chcę na oczy widzieć..

A póki co niech panowie piłkarze nawet nie wychodzą na te ostatnie 5 spotkan. Przegrali już co mieli przegrać. Więcej wstydu nie potrzebujemy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:51.