
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
|
Przecież Bury to naturalny skrzydłowy
Słaby bo słaby ale to jego wyuczona pozycja. Jeśli nie zagrają Bunoza i Genkov (jeśli jest zdrowy) to Kulawik powinien strzelić baranka w ścianę, może mu się poprawi.Mam jeszcze pytanie. Dlaczego Bunoza nie grał w pierwszych meczach rundy wiosennej? Kontuzja czy trenerski nos naszego trenera? ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#32
|
![]() ![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#33
|
|
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#34
|
|
z braku laku Maaskant kiedys wystawil Patryka na szpicy, i to jak byl w o wiele lepszej formie niz teraz. Maly przepadl w tym meczu i byl totalnie bezproduktywny, odbijal sie tylko od obroncow. Wystawianie jezdzca (czy to z glowa czy bez) w ataku to w.g. mnie kiepski pomysl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#35
|
|
Zagrać 5-5-0. Na utrzymanie wyniku 0-0. Zawsze to punkt bliżej utrzymania.
Nie wiem po co te dyskusje kto ma grać na szpicy. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#36
|
|
Zamurować bramkę, strzelić coś z kontry albo nie, zamurować bramkę.
Zapomnieć. Ważne, żeby bramki nie stracić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#37
|
|
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
Poza tym - nawet gdyby Genkov był zdrowy - o jakich czterech napastnikach piszesz? Jak by Ci to powiedzieć - mamy szczupłą kadrę. Jak przyjdą kontuzje i kartki, to możemy skończyć z Bunozą w pomocy lub obronie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.03.2013 o godz. 18:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#39
|
|
To był oczywiście sarkazm
![]() ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#40
|
|
Sarkazm (albo sarkizm) to się zacznie na forum jak Seler zacznie grać.
a propos tematu - podtrzymuję tezę o batach jutro... i chciałbym się mylić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#41
|
|
A to ciekawe bo Burliga jest aktualnym wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów, w którym to klubie dotarł także do finału Pucharu Polski. W zeszłym sezonie będąc na wypożyczeniu osiągnął więcej niż zawodnicy macierzystego klubu - dlatego, że grał w drużynie a nie w zbieraninie indywidualności.
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#42
|
Nie. Skoro Meliksona, który po pierwszej rundzie w Ekstraklasie w tym sezonie zajmował z Wisłą 9 miejsce, wzięto do pierwszej ligi francuskiei to Burliga - wicemistrz Polski, powinien grać przynajmniej w PSG. Nie? A to dziwne. Burliga osiągnął więcej jesli chodzi o miejsce drużyny, ale indywidualnie i tak wygląda jak typowy piłkarz III ligi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#43
|
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#44
|
Zawsze mozna spasc........nigdy nie mozna byc zbyt pewnym siebie... P.S "I NA NICHHHHHHHH" kto wie na ktorym sektorze mozna teraz mozna usłyszec ten słynny zwrot ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#45
|
|
Czas na przełamanie. Oczyma wyobraźni widzę dwa gole Małego i jeden Ilieva.
Tak będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#46
|
|
wygląda na to, że Fornalik (podobnie zresztą jak Nawałka, Agrest czy inny Ojrzyński) potrafią - mając dużo czasu, zaufanie zarządu i brak gwiazdorstwa w klubie - z III ligowców sklecić w okresie dwóch lat drużynę, która w naszej buraczanej lidze jest w stanie nawet zostać mistrzem, wicemistrzem, czy postrachem wielkich. Ta sama drużyna poza nasza buraczaną ligą dostaje upokarzający oklep od pierwszych lepszych Rumunów czy Czechów
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#47
|
|
nie wygraliśmy już kilku spotkań, może czas najwyższy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#48
|
|
Obstawiam remis ale może wreszcie nasi "boscy, skuteczni napastnicy" coś strzelą.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#49
|
|
Mały jako wysuniety napastnika ma przerwac niemoc strzelecką
http://wisla-krakow.przegladsportowy...976,1,727.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
Ale przecież naszym problemem nie jest tak naprawdę skuteczność tylko bardzo mała ilość dogodnych sytuacji strzeleckich. Nie dziwota, że większość naszych strzałów jest niecelna skoro połowa to rozpaczliwe strzały z dystansu w chorągiewkę narożnika albo w aut. Oczywiście z napastnikami jest kiepsko ale to nie jest nasz główny problem. Kiepsko rozgrywamy piłkę, a nasze mecze to zazwyczaj bezładna kopanina, chaos, bezmyślna przebijanka. Dlatego uważam, że diagnoza Kulawika jest powierzchowna i błędna. No ale tonący brzytwy się chwyta. Małecki może coś ustrzeli bo na pewno bramki zdobywać umie.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#51
|
|
Jestem podobnego zdania. Na miejscu Kulawika nie kombinowałbym z Małeckim, ale szukałbym lepszego rozwiązania w linii pomocy. Może Sarki okaże się zbawieniem?
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#52
|
|
@up
Tym bardziej, że raczej będziemy grać z kontry. Nie wiem kto miałby je wyprowadzać, skoro Mały będzie w przodzie. :/ Żaliens i Burliga? Kulawik jest chyba niepoważny. :/ Sensowne byłoby >> boki ob. z Bunozą i Jovanoviciem, skrzydła Mały z Ilievem W ataku, z braku laku ktokolwiek (Boguski, Sarki, Zlatan) jak będą sytuacje to w końcu ktoś musi trafić. Chyba, że to taka podpucha Kulawika, dla zmylenia przeciwnika. ;D
Ostatnio edytowane przez marcin_częstochowa : 09.03.2013 o godz. 16:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#53
|
|
1x u buków niemal pewne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#54
|
|
Trzy punkty, dwa gole
Jak grał Sarki? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#55
|
|
Utrzymanie mamy, na ligę mistrzów czekamy!
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#56
|
|
Bardzo wazne zwyciestwo, nie ma co. Gdyby tylko głupie błedy sie Nam nie zdarzały byłoby jeszcze lepiej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
Jestem spokojny już nie spadniemy :]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#58
|
|
Powinien być luz.
Ale na miejscu Ruchu zacząłbym się martwić. Podbeskidzie co prawda przegrało z Legią, ale pogromem bym tego nie nazwał... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Guest
|
#59
|
|
Moim zdaniem jak na nasze obecne potrzeby i poziom wydaje się być w porządku.
Ogólnie to oczywiście gratulacje za zwycięstwo, mecz to obustronnie radosny futbol, odniosłem też wrażenie, że być może w dwójnasób nam oddano to co zabrano nam w poniedziałek (dwie wiadome sytuacje - Bunoza i Chavez). |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#60
|
|
Fajnie, że się podnieśli po straconym golu. Bywało różnie.
Wisła na wiosnę niepokonana choć przeciwnicy dość ciency jak do tej pory.I następni też nie wydają się jacyś mocarni (Pogoń, Lechia, Piast) Mecz prawdy dopiero w kwietniu. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|