
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się poniedziałkowy hit z dolnej połowy tabeli: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
49 | 59,04% |
| Remisem! |
|
21 | 25,30% |
| Zwycięstwem gości.. |
|
13 | 15,66% |
| Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#121
|
|
Sędziowanie sędziowaniem, ale nie jest dobrze jeśli z dwoma najsłabszymi drużynami w lidze, nie strzela się nawet jednej bramki. I winą trzeba obarczyć taki, a nie inny skład napastników jakich mamy teraz w Wiśle jak i trenera, który nie potrafi wykorzystać, bądź co bądź, niezłego potencjału ofensywnego całej drużyny (a już na pewno dużo silniejszego niż dwie ww drużyny), stworzyć pewnych schematów, ustawienia, wypracować stylu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#122
|
|
Żenujący poziom spotkania pod kazdym wzgledem. Najgorzej wypadają:
Sobol - z 30m kopie piłkę 30 m od bramki, czas zakończyć przygodę z piłką, Bunoza - klasyfikuje się do poziomu II ligi Małecki - to samo, na 15 m przyjmuje pilkę jak II lidze, wyklada ją sobie na 2 m do przodu, a tam? Obrońca! Pareiko - niepewny jak zwykle Chrapek - zwrotność Bunozy... Jak latem odejdzie Iliev i Jaliens to z Koroną powalczymy o utrzymanie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#123
|
Pewnie nie. ( A ja tak). A pultasz się. Nie bronię sędziego, ale chyba nie zaprzeczysz ogólnej pyty w wykonaniu naszych piłkarzy. W tym pana Małeckiego, który jeśli go spotkam na mieście dostanie kilka słow prawdy. Bo jak można tyle lat codziennie trenować piłkę nożną i nie potrafić wykonać rzutu wolnego? Odpowiedź: trzeba być ciotą, tudzież beztalenciem. Jeszcze raz. Jak można nie umieć podbić piłki stojącej na wysokość 1,5 metra. Odpowiedzi rządam forumowi eksperci. ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#124
|
Kolesiow to baranie masz w pracy, razem z "szefem z ktorym jestem na ty". Krotka pamiec masz i nie widzisz co sie dzieje, tylko jestes slepo zapatrzony w tego emeryta. Polecam Ci kolesiu dzisiejsza Parejke, prawie dostalismy w dupe. Kolesiu
Ostatnio edytowane przez mic : 04.03.2013 o godz. 21:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#125
|
W moim przekonaniu większości (zwłaszcza Małeckiemu czy Bunozie właśnie) przynajmniej nie można dziś odmówić zaangażowania.
Ostatnio edytowane przez filemon : 04.03.2013 o godz. 21:34.
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#126
|
.... w czolo rudej ....zie z Warsiawki |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#127
|
|
Najlepsza okazja na strzelnie bramki (sytuacja Ilieva) była zaraz po wejściu na boisko Sikorskiego. Przypadek? Nie sądzę.
Małecki podobno do teraz na boisku lata z piłką przy nodze i się kiwa. Z drugiej strony do kogo ma podać? Bunoza udowodnił tym meczem, że Kulawik sabotuje zespół trzymając go na ławce. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt drużyny. Z bardziej zespołowym zawodnikiem (jak Kosowski) rozmotowywaliby raz po raz obronę gości. Poza tym mecz żenada. Może i dobrze, że sędzia nie dał tego karnego bo większa szansa że Kulawik właśnie zakończył swoją trenerską przygodę. PS. Za strzał zza 25 metra powinny być karne okrążenia po meczu. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#128
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#129
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#130
|
|
kilka słów o karnym:
prawdą jest że Rafał , dosłownie chwile przed kontaktem z goleniem Sokołowskiego, "zmiękczył" kończyny w efekt upadania (wiadomo o co chodzi, widac doskonale na ostatnie powtórce na e-klasie.tv). Niechybnie tym zdarzenie ten bramkowy buc bedzie sie podpierał jak bedzie bronił swojej decyzji. Faktycznie tak było ale moim zdaniem to nic nie zmienia i karny powinien być " 99 n 100 sedziów gwizdneło by 11. Tym setnym jest owy bramkowy buc gdyby był głównym Rafała w sumie też należy zganić bo o ile dobrze wypracował karnego, o ile sam go również spieprzył dając tym co opisałem wyżej, pretekst bramkowemu do tej idiotycznej decyzji. Wystarczyło biec normalnie jak piłkarz a i tak by wpadł na tą noge Sokoła. Faul był, upadek był spowodowany nogą Sokołowskiego. Szkopuł w tym że moment przed tym kontaktem Rafał miał już postawe taką jakby już ten kontakt sie zdarzył, że się tak wyraże. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#131
|
|
Biorąc pod uwagę, że to jedyny piłkarz z prawdziwego zdarzenia w barwach Wisły tzn. jedyny, któremu wychodzi (lepiej lub gorzej) AŻ około 50% zagrań to byłbym ostrożniejszy w krytyce. Takiemy Jovanoviciovi nie chce wychodzić nawet 10% z tego co chciałby zagrać... i wychodzić nie będzie bo zwyczajnie nie potrafi grać w piłkę.
Kto zagrał ostatnio dwa razy dobrze z rzędu? Bo ja ostatniego Wiślaka, który zagrał dwa dobre mecze z rzędu to kojarze Maora w obydwu spotkaniach przeciwko Litexowi... Nawet jemu później już się ta sztuka "dwóch dobrych meczów pod rząd" nie udała... i to przez prawie cały rok... Dla tych koszulek tak ale tak generalnie to bramki z 25m padają ![]() @ up - Wychodzi na to, że Boguski potrafi nawet zepsuć faul, który na nim popełniają. Sam jest sobie winny próbując przyaktorzyć. Dla mnie najgorszym aktorem widowiska był Iliev a nie sędzia.
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.03.2013 o godz. 21:49.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#132
|
Małecki robi wiatr, ale coś to przynosi, choć jak widać hejt za kiełbaski nie został zapomniany. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#133
|
|
w tej sytuacji sam na sam co miał Illiev to powinien na zamach wziąść Zajaca i byłby gol....Szkoda że tak rutynowany zawodnik tak sie podpala i brakuje mu troche zimnej krwi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#134
|
|
Ty tak na poważnie?
Bunoza od pewnego czasu jest wyróżniającym się zawodnikiem. Chyba najlepszy obrońca w tamtej rundzie. Tylko przez swoją kołkowatość w ruchach jest to niezauważane. Małeckiemu wychodzi 50% zagrań? To jakie dzisiaj miał udane (poza podaniem do Ilieva)? Bo jak mnie to tylko zwalniał każdą przyzwoicie zapowiadającą się akcje. Fakt, byli gorsi od niego, ale to żaden atut. Kiedyś opowiadał, że właśnie przez brak zimnej krwi tylko tyle osiągnął w piłce.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 04.03.2013 o godz. 21:52.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#135
|
Ale to nie usprawiedliwia naszych pozorantów. Wytłumacz mi jedno. Małecki Patryk: tyle lat treningów i NIE POTRAFI dośrdokować ze stojącej piłki. Wytłumacz mi to. Z resztą reszta pozorantów nie jest lepsza. A gdybyś pojechał na Prądniczanka - KS Prokocim i zacząłbyś gwizdać. Zesrałbyś się. Piję do tego, że sędzia też człowiek. I jego błędami nie można usprawiedliwiać ogólnej pyty w wykonaniu naszych ściemniaczy. Czy oni zasłużyli na wygraną? NIE!!! ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#136
|
|
Mając beznadziejnie dennych piłkarzy nie rozumiem dlaczego nasz terneiro nie robi zmian. Dno piłkarskie które ma siły na większe szanse na ugranie czegoś niż dno piłkarskie po 70 minutach biegania.
Tęsknie za Gargułą w środku pola. Zwolennicy "talentu" Chrapka już chyba na szczęście są na wymarciu. Ogólnie dno dna, musimy przyzwyczaić się do maksymalnie jednej wygranej w miesiącu. No ale jak to było Panie trenerze? "Chłopaki zareagowali pozytywnie". Ten karny i zwycięstwo tylko zatarły by ten obraz nędzy i rozpaczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#137
|
|
Pierwsze dwadzieścia minut wyglądało tak, że wyszły dwie druzyny walczące o utrzymanie, z których jedna bardzo chce sie utrzymać, a druga uważa, że i tak sie utrzyma. Nie musze dodawać, że pierwszą drużyną byli goście.
Jak już zrobiło się nieprzyjemnie to zaczeli co nieco biegać. Bezproduktywnie, bo formy żadnej nie ma a z trafieniem do pustej bramki mają kłopot nawet na rozgrzewce ze stojącej piłki. Małecki (ale tylko zaangażowaniem, nie grą), Bunoza i nieco Jovanović odbijali sie od reszty. Łatwo im to wychodziło. Od dna łatwo się odbić. Nigdy nie mogę wyjść ze zdumienia jak zawodnik taki jak Boguski, który przyszedł do nas z trzeciej ligii i posiada umiejetności co najwyżej trzecioligowe (zarówno przed jak i po kontuzji) utrzymał się tak długo w tamtej Wiśle a nawet chyba o repre sie ocierał. W tej Wiśle nie na tle Sikorskiego to nawet za gwiazdę robi. Dobrze, że nasza liga jest nieobliczalna. Bo rozumowo nie mogę sobie wyobrazić by w tej formie jaką prezentują mogli wygrać jakikolwiek mecz do końca rundy. A tak, ponieważ, to nasza liga, wcale się nie zdziwię jak za tydzień urwą punkty w Warszawie. Miejmy nadzieje, bo inaczej to cały misterny plan Bogusia realizowany przez łysego pt. utrzymamy sie na pewno a w lecie to ho, ho... pójdzie w piz..u. Ale nic to ważne, że Boguś z nami kibicami... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#138
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#139
|
Ale karny byl ewidentny i na tym poziomie nie rozumiem jak mozna usprawiedliwiac sedziego, ktory stoi 4 m od pilki i wszyskto ma jak na dloni. Pomylic sie mozna, gdy stoi sie parenascie metrow od sytuacji, jest sie zaslonietym itd, a nie w takiej sytuacji. Twoje porownanie do mlodzikow jest nietrafione, tak samo jak decyzja tego palanta A wogole to oddajmy wszystko walkowerem, bo po co grac - tak wynika z Twojego posta. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#140
|
|
+ wreszcie można było zauważyć walkę i zaangażowanie
+ trzeci mecz z rzędu bez straty gola i chyba tyle jeżeli chodzi o pozytywy Nie potrafimy strzelić gola dwóm najgorszym zespołom ligi. Zobaczymy jak to będzie wyglądało z trochę bardziej wymagającymi rywalami. A co do Borskiego i jego ekipy(z przymrużeniem oka) : http://www.youtube.com/watch?v=g5uCX...ailpage#t=124s
Ostatnio edytowane przez piter116 : 05.03.2013 o godz. 10:58.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#141
|
|
To juz ktorys raz w tym sezonie sedziowie nas kreca.Kiedy w poprzednim sezonie "pomogl" nam Lyczmanski w meczu z Jagielonia to wesola ferajna z C+ wraz ze Stanowskim i reszta mediow chciala go obtoczyc w smole i pierzu.Bardzo jestem ciekawy jak teraz zareaguja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#142
|
Niestety na tle paralitykow Bunoza blyszczy od czasu do czasu. W normalnej druzynie bylby tylko solidnym sredniakiem. Poza tym Bunoza srednio gra w defensywie ale w ataku widac ze potrafi prowadzic pilke przy nodze i podac prosto i dobrze gra glowa wiec zaryzykowalbym kiedys go w ataku! Przy braku jakiekowliek napastnika w tym moemncie bylby jak znalazl ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#143
|
|
Obczajcie sobie, jakie drużyny w ulubionych ma sympatyczny pan Sebastian
![]() https://www.facebook.com/sebastian.tarnowski.73 Pomijając już wszystko to gwiazdunie i tak powinny z PBB wygrać. No ale cóż, zapora nie do przejścia dla gwiazdeczek w stylu Ilieva jak widac.. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#144
|
Remis nie jest taki zły, Legia nam nie uciekła ![]() Ktoś tam pisał że mamy spory potencjał ofensywny, który Kulawik marnuje. Mam do niego apel: przewietrz się, człowieku. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#145
|
|
Jak można uważać, że Wisła powinna wygrywać jakieś mecze, skoro by tak się stało, należy strzelać bramki? A biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu 17. kolejek ligowych udało nam się wepchnąć piłkę do siatki rywali 14-krotnie, to... Jest to naprawdę zatrważająca statystyka. Zresztą - na tej podstawie można w ciemno obstawiać, że jeśli stracimy gola, to maksymalnie uda nam się ewentualnie spotkanie zremisować. Gorszy pod tym względem jest tylko Bełchatów.
A skoro w klubie nie zatrudnia się w między czasie żadnego napastnika (po prostu - nieważne jakiej klasy), trudno oczekiwać, żeby nagle którykolwiek z pozostałych snajperów zaczął seryjnie punktować. Pomijam już nawet to, że mamy w składzie napastnika, który ostatnią swoją bramkę w meczu Ekstraklasy strzelił w połowie 2011 roku... Ale spoko: Daniel pewnie odblokuje się za tydzień! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#146
|
|
Dla mnie środek pola z Wilkiem i Sobolewskim to najgorsza decyzja z możliwych.
Bunoza na lewą; Jaliens na prawą; Jovanovic do Serbii, najlepiej z Iliewem. Jeden otworzy kawiarnię, a drugi może świadczyć usługi stomatologiczne. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#147
|
|
Można narzekać, można nie narzekać, ale to był mecz, w którym decydowała jedna bramka. Najlepszą sytuację na tę bramkę zabrali nam tzw. sędziowie i tyle w temacie.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#148
|
|
Kończąc temat tego meczu - mam nadzieję, że tym razem ktoś się odwoła od kartek Wilka i Boguskiego.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#149
|
|
A powiedzcie mi jak to jest z tymi przepisami. Jest to gdzieś jakoś prawnie umocowane, które mecze danego zespołu sędziuje 3 sędziów a które 5? Bo gdyby dziś nie ten kut...as za bramką, którego mogło nie być, byłby karny. Czyli co? Wiśle w każdym meczu może sędziować 5 kolesi, a np. Amice czy Legii zawsze trzech? Czy wobec tego każdy zespół ma równe szanse w rywalizacji?
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Member
Od: 02.2012
Offline |
#150
|
|
Mam pytanie - kiedy Jovanovic dobrze wrzucił? 60% "wrzutek" jest blokowanych, 30% to piłki dla kibiców na sektorze rodzinnym, a reszta to gdzieś w boczną siatkę (przy dobrych wiatrach). Indywidualny trening wrzutek dla tego pana
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|