
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#91
|
|
Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ?
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#92
|
|
Grają do dupy, bo pewnie mają nie płacone.Po co będą sie przemęczać, jak kasy i tak nie zobaczą.Czyja to wina? właściciela....Wujku Cupiale nie idz tą drogą, weż Jacusia z sobą i odejdzcie póki nie jest za póżno....
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline |
#93
|
|
Oczywiście że się należy, ale odpowiedzialność działa w obie strony. I jak zawdzięczamy mu ogromne sukcesy, tak samo na jego konto idzie obecny stan drużyny.
![]()
everybody on earth wanna rap
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#94
|
|
Mecz udowodnił że to wina Parejki:/ Czepiliście się go po ostatnim meczu jak by to on był winien tej paranoi.
Wyszliśmy w "najlepszym" możliwym ustawieniu z Fretką w obronie , Miskiem w bramce i Sikorką w ataku. Dobrze że Guła strzelił, przynajmniej statystyki sobie poprawił. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#95
|
|
Mam nadzieję, że był to ostatni mecz pana Meliksona w Wiśle. Swoją drogą: Kulawik, wystawiając taki skład, popełnił samobójstwo. To nie mogło się udać.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#96
|
Może tej drużynie potrzebny jest psycholog..? Genkov nie umie strzelać? Melikson nie umie celnie podać? Coś się dzieje w ich głowach. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#97
|
|
Guła 4 bramki w sezonie, parę asyst, jest szansa że ktoś coś za niego zapłaci.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#98
|
|
ahhhh dobrze ze ta runda sie skonczyła. Aż nie dało sie na to patrzeć.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#99
|
|
Jesli on tak powiedzial to ja nie wiem co on ma w glowie.
![]() Patrzac na to co sie dzieje obecnie to mozna smialo stwierdzic, ze Maaskant z Valcxem dokonali wrecz cudu wygrywajac MP2011 i zachodzac tak daleko w LE (wespol z Kazkiem). Mieli o tyle szczescie, ze kilku kluczowych zawodnikow (jak Pareiko czy Melikson) byli w formie. Dzis zaden z nich nie jest, d o tego dochodza jacys polpilkarze i efekty sa takie jak widac. Zadziwiajacy zjazd w dol w przeciagu kilkunastu miesiecy, wrecz szokujacy. Jednak to sie musialo predzej czy pozniej stac bo przy takiej polityce transferowej, finansowej i ogolnej wizji wlasciciela niczego dobrego to nie zapowiadalo. Wisla to chyba jedyny profesjonalny (no wlasnie?) klub pilkarski na swiecie, w ktorym uwaza sie, ze szkolenie mlodziezy nie ma sensu itp. Dlugo ta Wisla nie pociagnie... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#100
|
|
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz. On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski. Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#101
|
|
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.
Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#102
|
|
Bardzo dobrze, ze taki wynik, a nie np 2-0 albo 2-1, bo by sie znowu w zimie wszystko rozeszło po kościach. A tak mamy piękne podsumowanie tego dziadostwa z tego roku.
Jedna uwaga, za ten burdel pretensje prosze kierować nie tylko do Bednarza, ale w równym lub większym stopniu rowniez do Cupiala. Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#103
|
|
Poczekajcie, bo zaraz Wilk powie, że bramkarz zagrał mecz życia (jak ten z Zabrza). A treneiro na konferencji powie, żeby nie winić chłopaków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#104
|
Jakoś kolega nie zauważył że 1 bramkę zawalił ewidentnie Jovanovic drugą bramkę zawalił Frederiksen a trzecią Chavez Precz z Polakami !! Pomijam że rzeczywiście ... czas na zmiany ... ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline |
#105
|
|
dobra, kto ostatni zamyka drzwi... ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#106
|
|
Czy wy też w trakcie meczu przy 4-0 chcieliscie zebysmy dostali kolejną ?
Zebysmy sie skompromitowali na tyle zeby doszlo wkoncu do rewolucji,przyznam szczerze że jeszcze nigdy jako kibic Wisły nie czułem takiego upokorzenia jak w tym sezonie,Levadia,Karabach przy tym nic nie znaczy Wesołych Świąt panowie i rewolucji na nowy rok PS: Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na te upokorzenia ale trzeba wierzyć że Cupiał w porę się obudzi i zwolni Łysego,a jego następca sprowadzi piłkarzy godnych tego klubu.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.12.2012 o godz. 18:15.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#107
|
|
na zmrożonym boisku nasi mało zwrotni defensorzy kompletnie nie dali sobie rady
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#108
|
![]() 2. Marko Jovanović, 4. Osman Chávez, 3. Gordan Bunoza, 55. Jan Frederiksen ![]()
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#109
|
|
Rewolucje w Wiśle działaja jakieś pół roku później znowu przychodzi marazm. Rewolucje dla samych rewolucji już przestały skutkować. Trzeba włączyć myślenie albo dać sobie spokój.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.12.2012 o godz. 18:14.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#110
|
|
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.
Powód: literow.
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 08.12.2012 o godz. 18:13.
![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#111
|
||
Cytat:
Cytat:
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova
Offline |
#112
|
|
Naprawdę lubię czytać niektore tematy bo forumowicze zawsze tu maja żarty najwyższych lotów. Wszyscy tu je.bią pilkarzy, trenera, Łysego, sprzataczke, rzecznika prasowego. A winny jest jeden.
Dziekujemy Panu Cupialowi za kasę którą władował, i dziękujemy za kasę którą zrabował, doprowadzając klub do stanu, w ktorym prawie wszystkie druzyny leją nas po mordzie. I Panie Cupial jest pan śmieszny, że najpierw Pan daje pieniądze i sie bawi piłką a później je odbiera, aż do ostatniej złotowki. Doprowadziłeś Pan do tego, że żaden gracz w Wisle nie jest wart nawet 200.000 Euro. Bardzo dziękuję Sląskowi Wrocław, że sie upodlili puszczając nam mecz, bo bez tych trzech punktów wygladało by to jeszcze smutniej. ![]()
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku -JM---- nieświadomie, albo odruchowo.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#113
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=DvNohdQQtis
ile było takich zagrań Meliksona w tej rundzie? Niech zgadnę: 0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#114
|
Jesli ktos liczy, ze Cupial rzuci miliony, zatrudni odpowiednich ludzi i kupi wartosciowych pilkarzy dzieki ktorym Wisla znow bedzie bic sie o MP to jest niepowazny! Wisle za Cupiala nie czeka juz nic dobrego. Absolutnie. Wisla to teraz dla Cupiala jest zabawka, ktora jest juz troche zniszczona, ktora sie znudzil i nie warto poswiecac jej uwagi. Najwieksza bolaczka Wisly obecnie jest... Cupial. Wielkie dzieki za to wszystko co zrobil dla Wisly, za te MP itd ale po osiagnieciu pewnego poziomu Wisla odbila sie od sufitu i idzie juz tylko w dol. Dojdzie do tego, ze Cupial zostawi Wisle tam gdzie ja zastal. Sory Bogus ale "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym". Chyba juz pora, dla wlasnego i dla Wisly dobra. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#115
|
|
Znudziło się kilkanaście kolejek temu. Wiele mecze wyglądało dokładnie tak samo. Po prostu rywalom Wisły udało się wpierdzielić jej miej goli. Mecz ze Zagłębiem niczym się nie różnił od tego z Piastem, Legią, Pogonią, Polonią itd... Legia chciała wygrać najmniejszym nakładem sił. Zagłebie i Piast chciał nastukać jak najwięcej goli. Ot, cała różnica. No i Piast ładował po poprzeczkach zamiast do siatki.
|
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#116
|
|
Serce sie kraje jak widze co sie dzieje z WISELKA lecz mimo to Kocham ten KLUB czy jest dobrze czy zle
|
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#117
|
|
zaorać w .....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline |
#118
|
|
Brawo dla naszych!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#119
|
|
Za wypożyczenie Quioto daliśmy 100 K euro.
Bez odbioru. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#120
|
|
Prawdziwi kibice nie pękają.
Może Cupiał sprzeda interes i kupi jakiś fanatyk Wisły. Może sam coś zainwestuje ... Może trzeba po prostu zbudować drużynę całkiem od nowa ... ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|