
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz. On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski. Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|