
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Bramkarz nam mecz zawalił ? bez jaj
parodia w obronie zaważyła To już zaczyna być smutne jak twardo Kulawik stawia na Sikorskiego . Kiedyś Wisła nie była klubem gdzie zawodnik dostawał 10 szans na przełamanie się , trzeba było udowadniać swoją wartość tu i teraz . A po cholerę nam teraz 25 czy 26 letni napastnik który od 50 spotkań nie strzelił gola. Szanujmy się . Postawmy na jakiegoś perspektywicznego młodziaka , bo chociaż coś będziemy z tego mieć że się rozwinie . Jeśli wszyscy zawodnicy w simie się uchowają nie poczynając konkretnych wzomocnień to będzie znaczyć że ten klub idzie tylko w jedną stronę . |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|