The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.09.2012, 09:55
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony pojawiają się głosy o tym, że Wisła gra piach, z drugiej jednak są naciski by wstawiać młodych. Tak więc młodzi są wstawiani! Znów pojawiają się głosy że Burliga słaby, że Czekaj drętwy... ja od początku sezonu nie widzę w ich grze rażących błędów. Grają na tyle na ile potrafią, ale jeśli będą dalej sadzani na ławce nigdy nie osiągną przyzwoitego poziomu. To nie oni załatwili mecz z Polonią, to nie oni załatwili mecz z Pogonią! Patrząc na Szewczyka co chłop wyrabiał w zeszłym roku z Limanovią krew mnie zalewała. Dziś widać duży progres. Podobnie z Chrapkiem i Burasem wiążę nadzieje w środku pola. Mogło by być jeszcze sympatyczniej jeśli chodzi o wychowanków w pierwszym składzie gdyby na skrzydle zagrał Małecki, a Genkova wspierał w ataku Brożek zamiast Sikorskiego.

zgadzam się , o ironio teraz największą padakę grają gracze wiekowi od których wymagamy najwięcej

średnia wieku w przyszłym sezonie pomimo + 1 w metryce każdego zawodnika powinna być jeszcze niższa .

Regularnie powinien grać już Chrapek, być może również Uryga
Nalepa zbiera dobre recenzje w reprezentacji oraz regularnie gra w I lidze .
Brud , przez większość skreślony ( przeze mnie również ) o dziwo jest chwalony w ŁkSie , być może za rok nie poznamy tego zawodnika.
Małecki wróci zapewne z podkulonym ogonem . Wciąż ma przed sobą dużo lat grania ( rocznik 88 )
Burasa na ten moment nie oceniam , według mnie to melodia dużej przyszłości - 2 lat ( o ile wrzucimy go do ogrania w I lidze )

a i zobaczymy kto w ciągu sezonu jeszcze "nam błyśnie"

PS. Oczywiście nie zakładam że wszyscy młodzi będą grać w 1 składzie ***
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.09.2012 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:31.