
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły |
|
39 | 42,39% |
| Remisem |
|
19 | 20,65% |
| Zwycięstwem Lechii |
|
34 | 36,96% |
| Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Jeszcze jakieś 25 pkt i mamy utrzymanie. Jest nieźle.
Zawsze wiedziałem, ze Garguła jest największym złem tej drużyny, nadal gramy pytę, a bez niego punkty są. Boguski skończył chyba bez kontuzji, Garguła nie grał, Jaliens jak nie on i do tego nie przegralismy - same pozytywy, idzie ku lepszemu. Szkoda mi Probierza bo widać ze się stara, zyje meczem bardziej niz niektóre nasze primadonny i cały czas wisi nad nim miecz Bogusława. Ps. Burliga do psychologa, natychmiast. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|