The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.08.2012, 11:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak na moj leb to kibice powinni isc na wojne, totalne wyniszczenie z ktorego zwyciesko moglyby wyjsc kluby w koalicji z policja albo kibole. Powinno sie zbojkotowac caly produkt pod tytulem "Ekstraklasa+kluby+policja jebiaca kibicow na kazdym kroku" i liczyc, ze w efekcie z powodu klopotow finansowych, wizerunkowych wstawia sie za kibicami. Paranoja jest, ze organizatorem meczu czyli klubem czy ekstraklasa zarzadza policja lub wojewoda. Skoro ktos wynajmuje stadion, placi za niego, organizuje impreze to chyba nikt mu nie powinien rzadzic jak ta impreza ma wygladac i nie powinien nekac gosci tej imprezy. No chyba, ze kluby pragna tego aby polcja im dyktowala warunki. Wiem, ze bojkot to ostateczne wyjscie ale czy wlasnie do takiego kroku nie powinno sie posunac? To jest wojna i albo nas zgnoja krok po kroku (tak jak sobie gnoja Kielce i Bilaystok) albo pojdzie sie radykalna droga. Pozostajac na stadionach (Bialystok, Kielce) tworza sie tylko kwasy, atmosfera pogrzebu czyli stanie na stadionie, gapienie sie na milicje, raz na jakis czas krzykniecie "pilka nozna dla kibicow" a efekt jest taki, ze klub kase z biletow ma, a oprawy, piro i zywiolowy doping nie istnieje. Takze chyba lepiej byloby postawic wszystko na jedna karte (bojkot) niz dokanczac gre, w ktorej juz karty sa ulozone (kupowanie biletow i karnetow i brak prowadzenia dopingu przy czym policja i wojewodzi dostaja to czego chca - brak piro, opraw, dopingu, gnojenie pojedynczych osob za bluzgi, palenie czy stanie w przejsciach ewakuacyjnych) itp
Dokładnie, uważam podobnie. Kluby nic nie robią w obronie swoich kibiców tylko pokornie przytakują ale dopóki rachunek się zgadza to w sumie jest im na rękę. Marzy mi drastyczny spadek frekwencji na lidze i głupie miny prezesów klubów i zarządzających ekstraklasa, których produkt stanie się chujowy, a jak taki będzie to zacznie się burzyć Canal+, a jak ta stacja przestanie łożyć na ligę to kluby nie będą mieć kasy na płacenie oderwanych od rzeczywistości kontraktów tym wszystkim patałachom tak wiec ta droga wydaje mi się idealna do uzdrowienia sytuacji we wszystkim co dotyczy naszej piłki.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.