The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się spotkanie Wisła Kraków - GKS Bełchatów?
Wysokim zwycięstwem Wisły 106 46,49%
Minimalnym zwycięstwem Wisły 111 48,68%
Remisem 8 3,51%
Porażką 3 1,32%
Głosujących: 228. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
machmajster
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2012, 20:22
Głowacki bardzo pewnie, szkoda tylko niepotrzebnego faulu na żółtą.
Bunoza i Jaliens zaskakująco nieźle.
Frederiksen bardzo słabo. Kopacze z Bełchatowa robili go ja chcieli, źle się ustawiał, jedyny mały plus za akcję ofensywną, kiedy nieźle wyszedł i dośrodkował.
Wilk dobry w odbiorze, słaby w kreowaniu gry, czyli standard.
Sikorski w miarę nieźle. Sporo udanych odbiorów, gra pressingiem, biega, ale też kilka niedokładnych podań i słaby strzał w dobrej sytuacji. Ale generalnie na plus. Lepszy od Kirma w zeszłym sezonie.
Quioto w porządku, zmarnował idealną sytuację, ale wydaje mi się, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na zgranie z drużyną.
Genkov nic szczególnego do 91 minuty i wtedy piękna bramka. Plus za to.
Melikson doskonale, widać, że jest w formie porównywalnej do pierwszej rundy w Wiśle.
Iliev świetnie do około 70 minuty, potem tradycyjnie opadł sił. I tak jest postęp, bo w zeszłym sezonie tracił siły około 60 minuty. Dwa razy faulowany w polu karnym, dobre akcje na skrzydłach, dużo ciekawych klepek z Maorem i Gargułą
Garguła - z jednej strony zawalił bramkę, kilka razy niedokładnie podał, w jednej akcji nagle zatrzymał się i stracił piłkę, ale z drugiej strony niezły pokaz kombinacyjnej gry z Maorem i Ilievem. Wydawało mi się, że biegał więcej niż zwykle i starał się odbierać. Mały plus.
Sobolewski plus za poderwanie drużyny i próby konstruowania akcji.
Boguski niewidoczny, ale miał mało czasu na zrobienie czegokolwiek.

Ogólnie postawa Wisły raczej na plus, pomimo najgorszego startu ligi ever. Udało się po promocyjnej cenie sklecić drużynę, która może zdobyć mistrzostwo tej ogórkowej ligi. Nie jest źle.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:57.