The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2012, 22:27
TKM napisał(a):Wyświetl post
Ja mam iść ? Przecież czytając twoje wpisy i połowy Tobie podobnych (i to literalnie) wynika z tego że:
- Łysy to sprzedajna ... z Legii. Na niczym się nie zna i chce zniszczyć Wisłe.
- Cupiał robi skok na kasę z UEFA i tranferów i za tą kasę plażuje się w ciepłych krajach zamiast inwestować w klub.-
- Probierz to weufista który nie ma pojęcia o noweczesnej piłce.
- KAŻDY zawodnik to padałach. Nawet Meriksonowi się nie chce.

Taki jesteś. Płaczliwy, żałośliwy, wszystko jest źle a Ty to zrobilibyś najlepiej. Krytykujesz wszystko i wszystkich. Ty a połowa Tobie podobnych miałaby problem żeby trafić na stadion.

Nie wszystko i nie wszystkich. Moja wina, że nie ma za bardzo co chwalić? Oczywiście można się cieszyć że 5:0, zapomnieć że z amatorską drużyną, że do 60 minuty nie było za bardzo okazji itd.

Łysy z tego co kojarzę jest prawnikiem i na piłce zna się pewnie lepiej niż Probierz. No i z Ruchu chyba.

Cupiał może sobie robić skok na co chce, włożył kasę to chce coś wyjąć. Niestety ktoś go okłamał ze można to zrobić na wariackich papierach.

Probierza sam ocenisz po kilku meczach , ja jego charakterystyczną rękę zauważyłem w meczu z Lechią na wyjeździe.

Nikomu się nie chce jak wszyscy w koło, że tak to brzydko określę, olewają, a tak wyglądała gra odkąd odpadliśmy z pucharów. Jest tak dlatego że nikt nie wie o co chodzi nie ma planu, jak się uda. Jedyne co ma szanse to kontra, to jest gra? I jak mi się takie coś nie podoba to jestem płaczliwy? To nie jest okręgówka do ch...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22.