
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
Portugalczycy zagrali zachowawczo, gdyby stracili gola na początku to pewnie było by to dla nich lepiej, bo dopiero po golu przycisnęli i trzeba szczerze powiedzieć , Niemiachy miały sporego farta - dlatego ja bym ich jeszcze nie koronował, czyli minimum półfinał bo grubo się pogubili w tych ostatnich 15 minutach ale wiadomo - prawdziwy turniej zaczyna się dopiero po grach grupowych.
Holandia kiepściutko - do straty gola jakoś to wyglądało ale później to widać było brak pomysłu - Robben - widać że psychicznie jest zniszczony tym sezonem Jeszcze wracając do Czechy-Rosja...Czesi świetnie zaczęli ale w nagrodę dostali bramę, potem drugą.Niestety nie oglądałem ostatnich 30 minut ale wygląda na to że możemy mieć z nimi większy problem niż z Grekami ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|