
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#11
|
|
Podtrzymuję swoje zdanie, że Ibiza, to ładniejsze Polo. Bez względu na generację, to Ibiza produkowana w tych samych latach, co dane Polo była jego ładniejszą odpowiedniczką podczas, gdy technicznie, to te same samochody. Moim zdaniem taka Cupra... Zagalopowałem się, auto dla kobiety
Moim zdaniem taka Ibiza II FL, to wystarczające auto. Nie ma sensu się napinać na III gdyż prochu tam nie odkryto. W II FL pozbyto się większości usterek trapiących to auto takich jak: korodujące tłumiki, awaryjne immobilisery, pękające klamki czy zacinające się zamki. Co do silników, to najbardziej godne polecenia są 1,6 (75,101KM), 1,8T (156KM) i 1,9TDI (90KM)![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|