The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.05.2012, 21:54
kot napisał(a):Wyświetl post



Mimo wielu kontrowersji, mocno szanuje postawę Grześka Mielcarskiego. On tak jak Basałaj i Bednarz, był już w Wisle, ale tak jak Basałaj, chciał wrócic do Wisły z europejskim planem przebudowy Wisly. Widać jednak, był mądrzejszy od Basałaja, gdyż w rozmowie z Wisłą, postawił bezwzględne warunki do spełnienia wobec jego planów przez Wisłę i Cupiała. Uniknął tego, co spotkało naiwnego Basałaja. Grzesiek, prawdopodobnie chciał mieć pisemne gwarancje na powstanie trwałego skautingu i bazy szoleniowej w Wiśle oraz zagwarantowane pewne prawa do decydowania o pieniądzach, wypracowywanych i pozostawianych w Wiśle, bez ingerencji RN i TF, pełniących rolę wyłącznie nadzorczą. Bez tych gwarancji odmówił Basałajowi i ten postawił na łatwowiernych Holendrów. Ciekawe, dlaczego Cupiałowi nie pasuje interesująca opcja stanowczego Mielcarskiego, a Bednarz bez własnego zdania, odpowiada mu jak cholera

Bednarz niszczyciel bazy i skautingu, za co życzę mu bezwzględnego i natychmiastowego wypadu z Wisły, jako jej największego szkodnika na dzis a przede wszystkim na jutro.

Jeśli kibice odpuszczą Bednarzowi i Cupiałowi budowę bazy i szkólki Wiślackiej, to uznam nas za niewartych Wisły Kraków. To jest nasz obowiązek zadbać o przyszłość Wisły bez Cupiała i o posiadanie własnych wychowanków.!!!
Kilka Twoich ostatnich postów to najbardziej trafna ocena aktualnej sytuacji w Wiśle, jaka można było przeczytać na forum.

O Mielcarskim powiem tylko, że znamienny był ten fragment jego wypowiedzi podczas występu łysego w Canal Plus, gdy mówił o tym, że w Wiśle nawet zawarte umowy z bossem nic nie znaczą. Nawet przedstawiony i zaakceptowany plan jest w trakcie realizacji obalany i zmieniany. Dokładnie widać to na przykładzie Basałaja, który mówił w pierwszym wywiadzie, że negocjacje się przedłużały, bo postawił warunek bazy szkoleniowej i szkolenia. I został ten plan zaakceptowany. Co wyszło to każdy widzi.

A ostatnie Twoje zdanie każdy powinien sobie wydrukować i powiesić nad łóżkiem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.