
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#181
|
|
Okoliczności trafiły nam się bardzo wyjątkowe. W dodatku na zakończenie bardzo bolesnego sezonu. Marzę o wysokim, efektownym zwycięstwie i fieście na pełnych trybunach. Bramkę na 4-0 może zdobyć Małecki
![]() ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#182
|
|
4:0 to za mało, by kibiców radowało...chciało by się zaśpiewać. Mnie będzie cieszyło 1:0, 2:0-naprawde to wystarczy by pogrążyć pejsatych
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#183
|
|
bardziej ich zaboli 2-1 Małecki 90+3
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#184
|
|
|
Member
Od: 05.2005
Offline |
#185
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#186
|
|
Jakoś jestem wyjątkowo spokojny. Nie ważne czy 5-0, 3-0 czy 1-0. Liczą się tylko 3 punkty. Gol Małeckiego w 93 minucie na 1-0. Przecież oni by tego nie wytrzymali.
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#187
|
|
miłoby było jak kiedyś grały derby z HKSem, prowadziły 2:0 do przerwy a potem dostali "5"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#188
|
Nikt się z nich nie naśmiewa. Po prostu Łysy robi z nich nie wiadomo jakie "talenty", a oni nie prezentują jeszcze nawet poziomu ekstraklasowego (pozą Urygą, który coś tam potrafi). Chyba bym z nerwów padł. Jazda z nimi od początku, może wreszcie się otworzą, nie mają raczej czego bronić i osiągniemy ładny rezultat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#189
|
|
ja też bym padł z nerwów ale po meczu satysfakcja ogromna a wśród pasiastych panienek masowy zawał
![]() |
|
|
|
Member
Od: 05.2005
Offline |
#190
|
To może mi wytłumacz, na podstawie występów w tym sezonie, pod jakim względem były reprezentant Holandii, który rozegrał ponad 300 meczów w lidze holenderskiej Kew Jaliens jest lepszy od naszego debiutanta Michała Czekaja, zarabiającego grosze w porównaniu do swojego holenderskiego kolegi? Ja jestem świadom jaki poziom prezentuje i Brud i Czekaj, nie robię z nich talentów, którzy zbawią Wisłę i wprowadzą nas do LM. Ale dlaczego mam stawiać zagraniczny szrot, bądź takich tuzów polskiej piłki jak Łukasz Garguła ponad nimi? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#191
|
|
Jak mamy ich spuscic to trzeba ich rozjechac a nie liczyc na gola w ostatniej akcji meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#192
|
|
heh, kto wytypuje skład?
Myślę, że będzie trudno trafić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#193
|
|
Pareiko - Lamey, Jaliens, Czekaj, Nunez - Wilk, Sobolewski - Kirm, Melikson, Malecki - Genkov
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#194
|
|
Pareiko - Jirsak, Czekaj, Jaliens, Paljić - Iliev, Wilk, Melikson, Nunez, Małecki - Genkov.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#195
|
|
Info z wislakrakow.com, mecz będzie transmitowany m.in. w Eurosporcie 2 więc pokażmy się konkretnie całemu światu Panowie!
Mecz, oprócz stacji Canal+ Sport, relacjonowała będzie także stacja Eurosport 2, którą odbiera kilkadziesiąt odbiorników w 22 krajach Europy. Derby pokażą także: niemiecka platforma sportdigital, izraelski kanał Sport 5 oraz cypryjska Cytavision. Poza Polską i Czechami mecz można też oglądać derby na platformie internetowej liveekstraklasa.tv. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#196
|
|
Dzisiaj tworzy się piękna historia
Dobicie pasiastych i spadek do pierwszej ligi,22 kraje Europy zobaczy kto rządzi w Krakowie! A na dodatek dzisiaj MU pieczętuje Mistrzostwo czy trzeba coś więcej? Cóż za piękny Poniedziałek ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław
Offline |
#197
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#198
|
|
Wilk jest najsłabszy na boisku. Przerażające. Taki Szeliga nie jest gorszy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#199
|
|
maday maday a czy Genkov leci z nami
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#200
|
|
I gwozdź do trumny zostal ostatecznie wbity - dokonalo sie, Cracovia 1 liga. Teraz tylko czekamy czy znowu czegos Filipiak nie odwali. Melikson graczem meczu, w koncu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#201
|
|
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.
A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0 Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie. No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce. Mecz do dupy jak zwykle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#202
|
|
Kur*a wam to nigdy się nie dogodzi... wygrywamy derby, spuszczamy parchów do pierwszej ligi, a tu narzekanie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#203
|
Wygrana i tyle sie liczy!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#204
|
|
.... z grą .... z wszystkim innym ZASRANCE W KONCU SPADŁY DO 1 LIGI I WYGRALISMY DERBY !!!
Zawsze nad wami...... !!! ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#205
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#206
|
A co do meczu, to faktycznie nie stał na najwyższym poziomie, zagraliśmy ostrożnie, bo za wszelką cenę chcieliśmy utrzymać prowadzenie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#207
|
|
Time...to say goodbye
![]() Zegnamy! Zegnamy! Zegnamy! Widowisko do bani. Jeden gral (Melikson), reszta odbebnila obecnosc na derbach. Wazne trzy punkty i odpowiednie pozegnanie sasiadki. Melikson przez 1,5 roku wygral nam dwukrotnie derby. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#208
|
|
Nie wolno nam się zadowolić samą wygraną nad inwalidami. To przecież był obowiązek.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#209
|
|
Nie plakac wynik idzie w swiat.Kto za jakis czas bedzie pamietal styl w jakim spuscilismy parchow.Win najwazniejszy,a spadek parchow nieoceniony.Ciekway czy za rok zagramy malopolskie derby z Termalica
|
|
|
|
Guest
|
#210
|
|
Gratulacje i podziękowania za dzisiejsze zwycięstwo!
Cały sezon fatalnie przegrany, dobre i to, że chociaż dzisiaj nie dali d.py. Jeszcze tylko 6 dni i nareszcie koniec tej nędzy (sezonu). |
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|