The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 28.04.2012, 17:02
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Cóż ,nie tak dawno za hasła typu "żydki" leciały na tym forum bany. Widzę ze czasy się zmieniły i już wszystko można. Ciekawe.... W temacie sportowo meczowym powiem tyle że obrony nie mamy. Ambicji sportowo -kibicowsko -kontraktowych większosć naszych kopaczy też nie posiada. Bardziej już myślą o bezpiecznym dotrwaniu i następnej przystani. Obawiam się o remis albo porażkę Wisełki. NIestety. Plotki chodzą o Bruk-Becie który miałby ew.miejsce awansowe odsprzedać pasiastym. Pozyjemy zobaczymy. Chciałbym żeby się nie okazało że derby są ostatnim naszym meczem w tym sezonie. To w kontekście konfrontacji kibiców na stadionie...
A nie żydy?
Nie baw się w policjanta.
Co do meczu, to nawet remis przesądza o spadku milicjovi. Jednak musi wygrać, aby panować na lata.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.04.2012, 17:39
jendrek83 napisał(a):Wyświetl post
ale wolałbym w następnym sezonie móc przyjść na Reymonta na derby z Cracovią niż grać np z Podbeskidziem , to tak jak w Glasgow dwa kluby żyją w symbiozie i na te mecze jest najlepsza frekwencja i zaangażowanie kibiców pozdro
Czego chcesz od Podbeskidzia? Awansowali w sportowej walce, grają najlepiej jak mogą, nie robią rzezi jak Korona, utrzymali się w sportowej walce. Wolisz Cracovię? Masz chłopie perwersyjne preferencje
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 28.04.2012, 18:12
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Czego chcesz od Podbeskidzia? Awansowali w sportowej walce, grają najlepiej jak mogą, nie robią rzezi jak Korona, utrzymali się w sportowej walce. Wolisz Cracovię? Masz chłopie perwersyjne preferencje
Jasne ! I dlatego na mecze z Podbeskidziem przychodzi komplet a na Cracovię jakieś resztki kibiców!
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.04.2012, 19:18
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Jasne ! I dlatego na mecze z Podbeskidziem przychodzi komplet a na Cracovię jakieś resztki kibiców!
Ociec, to są różne sprawy. Drażni mnie po prostu lekceważenie okazywane takim klubom jak Podbeskidzie - i przeciwko temu protestuję. Wiem, że derby to derby, unikalna sprawa, ale Podbeskidzie da się lubić: ambitni, chyba fair, niewielkie pieniądze, nie żerują na państwie jak Lubin czy Bełchatów. Przyznasz, że Cracovii po prostu nie ma za co cenić.
Derby należy wygrać wysoko, spuścić C piętro niżej i przyczynić się w ten sposób do poprawy jakości tej naszej nieszczęsnej TMEklasy.
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 28.04.2012, 19:43
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
"Kliknięcia" stąd to taki ułamek ogólnej liczby kliknięć, że o ich zysku ciężko mówić. Kliknie w link góra 10-20 osób, a w sekundę pewnie ich strony generują tysiące wejść. Poza tym idąc tym tokiem rozumowania to nie powinniśmy w ogóle wklejać linków bo ktoś ma jakieś zdanie o danej gazecie. Nie ma mediów, które łączyłyby każdego. Co nie oznacza, że popieram tą gazetę.

A tego typu artykuły należy pokazywać każdemu kto przejmuje bezgranicznie zdanie mediów. Niech ludzie widzą, że media czepiają się kibiców cokolwiek by nie zrobili.
Stary jesteś na forum kibicowskim, co oznacza ze jest niepisana zasada nie wklejania linków do gówna wyborczego.
Na niektórych forach dostalbys ostrzeżenie, a pózniej bana - tutaj panują bardziej demokratyczne zasady, ale szanuj to.
Jak musisz wklej treść, ile razy to trzeba powtarzać!!!

Gazeta jest naszym wrogiem, w Krakowie dodatkowo chieny z tej redakcji to kibice tej ....y.
Bez napinki, ale zrozum to, wkleisz tekst będzie to samo , a nie dostaną 20 kliknięć dodatkowo.


Janusza Filipiaka klub powinien wpuścić TYLKO na sektor C. Tam by miał najlepsza miejscowe.

Co on k...a chce? W loży siedział i jeszcze mu mało... Gdzie miał siedzieć? z szefostwem Wisły?! Chyba go pOjebalo, tak mi sie przypomina powiedzenie. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 28.04.2012, 19:50
A nasz boss będzie na derbach ?
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 28.04.2012, 19:57
Będzie będzie.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 28.04.2012, 20:09
Cracovie trzeba po prostu wyjopować z Ekstraklasy.
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 28.04.2012, 20:16
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Cóż ,nie tak dawno za hasła typu "żydki" leciały na tym forum bany. Widzę ze czasy się zmieniły i już wszystko można. Ciekawe.... W temacie sportowo meczowym powiem tyle że obrony nie mamy. Ambicji sportowo -kibicowsko -kontraktowych większosć naszych kopaczy też nie posiada. Bardziej już myślą o bezpiecznym dotrwaniu i następnej przystani. Obawiam się o remis albo porażkę Wisełki. NIestety. Plotki chodzą o Bruk-Becie który miałby ew.miejsce awansowe odsprzedać pasiastym. Pozyjemy zobaczymy. Chciałbym żeby się nie okazało że derby są ostatnim naszym meczem w tym sezonie. To w kontekście konfrontacji kibiców na stadionie...
widzisz kolego czasy się zmieniają (i dobrze), pamiętasz derby rok temu - można powiedzieć, że były to pokoju i miłości...te z pewnością takie nie będą. Jeśli zamkną nam stadion.... trudno...
Mam w dupie poprawność, na tych derbach będzie zajebiście, widać to po tym jak ludzie się nakręcają, nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!!

mecz jest tylko pretekstem do konfrontacji z judovią!!!!! a sportowi fani zobaczą co to znaczy BYĆ KIBICEM WISŁY KRAKÓW

W NIENAWIŚCI WYCHOWANI DO ....
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 28.04.2012, 20:20
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Ociec, to są różne sprawy. Drażni mnie po prostu lekceważenie okazywane takim klubom jak Podbeskidzie - i przeciwko temu protestuję. Wiem, że derby to derby, unikalna sprawa, ale Podbeskidzie da się lubić: ambitni, chyba fair, niewielkie pieniądze, nie żerują na państwie jak Lubin czy Bełchatów. Przyznasz, że Cracovii po prostu nie ma za co cenić.
Derby należy wygrać wysoko, spuścić C piętro niżej i przyczynić się w ten sposób do poprawy jakości tej naszej nieszczęsnej TMEklasy.
Podbeskidzie to klub walczący do momentu zapewnienia sobie utrzymania, teraz daje ciała każedemu: ŁKS-owi, Cracovii, Górnikowi, nam. Może ktoś lubić ten klub. Mnie on ani grzeje ani ziębi.

Jakoś nie wydaje mi się również, żeby kiedykolwiek był większym magnesem dla naszych kibiców niż Cracovia. Ktoś kiedyś mawiał, że silnej Wiśle potrzebna jest silna Cracovia i na abarot. Nie wiem czy tak być musi ale każdy kibic ceni mecze o coś. I tutaj, Cracovia - nawet grająca padlinę, jak teraz - jest magnesem być może równym Legii (porównamy frekwencję po meczu).

Osobiście wolę po meczach z Cracovią wygrywać mistrza niż nagrody pocieszenia - bo tym (nie oszukujmy się) będzie spadek Cracovii.

Zresztą lubię derby i chętnie w przyszłym sezonie obejrzę mecz PP z Cracovią.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.04.2012, 20:23
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
widzisz kolego czasy się zmieniają (i dobrze), pamiętasz derby rok temu - można powiedzieć, że były to pokoju i miłości...te z pewnością takie nie będą. Jeśli zamkną nam stadion.... trudno...
Mam w dupie poprawność, na tych derbach będzie zajebiście, widać to po tym jak ludzie się nakręcają, nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!!

mecz jest tylko pretekstem do konfrontacji z judovią!!!!! a sportowi fani zobaczą co to znaczy BYĆ KIBICEM WISŁY KRAKÓW

W NIENAWIŚCI WYCHOWANI DO ....

Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 28.04.2012, 20:23
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Cracovie trzeba po prostu wyjopować z Ekstraklasy.
Czarno to widze bo Cracbrukbetovia jeat pierwsza w tabeli 1szej ligi
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 28.04.2012, 21:18
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!!
Co Ty pierdzielisz?Nie ma sportowego podtekstu? - może jesteś jednym z tych co stoją tyłem do murawy a w tabelę, ostatni raz patrzyłeś w 1979 - więc uświadomię Cię = wygrana oznacza automatyczne spuszczenie szmaciarzy ligę niżej - tak więc moim zdaniem, w poniedziałek będzie gigantyczny podtekst sportowy a wygrana będzie smakowała jak nigdy.
94 - Allah Akbar!!
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.04.2012, 21:48
Haha a ja mam wielki ubaw z kibiców cracovi, którzy na każdym kroku podkreślają w internecie, że dzisiejsza wygrana Lechii całkowicie przekreśliła ich szanse na utrzymanie. Nie chcą dopuścić do siebie myśli, że ten pradziwy koniec może nastąpić na Reymonta 22, bo jak przegrają, to dopiero wtedy będą mogli definitywnie mówić, że spadają. Chcą wszystkich uświadomić, że piłkarze już się poddali i porażka w derbach nie będzie dla nich zaskoczeniem... HA HA HA

edit: Żeby tylko nasi piłkarze nie dali ciała, bo jest to dla nich ostatnia szansa, żeby uratować kibicom ten sezon. Powinni się cieszyć, że wyniki i terminarz się tak ułożyły, bo mają znakomitą okazję aby się zrekompensować za fatalną rundę wiosenną.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 28.04.2012 o godz. 21:51.
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 28.04.2012, 23:37
Haha no to mamy najpiekniejszy scenariusz z mozliwych

to MY mozeby wbic ostatni gwózdz do żydowskiej trumny i wysłac ich tam gdzie isch miejsce na Ekstraklasowe zadupie

no i zemsta za Jopa i jego czerep tez bedzie piekna,pomogli wtedy Amice ,juz niedlugo im nic nie pomoze

a zemsta jest rozkoszą Bogów
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 29.04.2012, 08:19
Nie wydaje mi się (a sądząc po wpisach większość jest o tym przeświadczona), że osiągneliśmy zwycięstwo przed wyjściem na boisko. Mamy zdziesiątkowaną obronę, a siła ofensywna polega na indywidualnych przebłyskach, dwóch czy trzech graczy. Co gorsza nie każdy z nich błyszczy w każdym meczu.
Aby wygrać trzeba będzie zostawić płuca na boisku i mieć trochę szczęścia.

Ale myśle, że wygramy, indywidualne umiejętności naszych zawodników zadecydują.

Tyle tylko, że wielkiego meczu nie będzie. Zawsze jest tak, im wieksze oczekiwania tym gorsza gra.
Zresztą dokładnie tak samo będzie z dopingiem, zwykle im większa napinka w necie, tym gorzej na trybunach.
alberto
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 29.04.2012, 09:04
od 16:00 transmisja przedmeczowej konferencji Probierza http://www.malopolskatv.pl/1555-wisla-przed-derbami/
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 29.04.2012, 09:32
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !

tym wpisem pokazales ze jestes osoaba tragiczna, beznadziejna i chanbiaca barwy Wisly - nie jestes godny noszenia tych barw - zostan w domu przed tetewizorem blaznie i postukaj w klawiaturke
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 29.04.2012, 10:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Co Ty pierdzielisz?Nie ma sportowego podtekstu? - może jesteś jednym z tych co stoją tyłem do murawy a w tabelę, ostatni raz patrzyłeś w 1979 - więc uświadomię Cię = wygrana oznacza automatyczne spuszczenie szmaciarzy ligę niżej - tak więc moim zdaniem, w poniedziałek będzie gigantyczny podtekst sportowy a wygrana będzie smakowała jak nigdy.
Nie pisałem o jżs-ach, a o nas. Ale masz racje w tym kontekście gramy o coś wiecej niż o Mistrza.
darek1nowa
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 29.04.2012, 14:25
Polecam ciekawy artykuł o historii "Świętej wojny"

http://www.czasfutbolu.pl/derby-krak...ria-prawdziwa/
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 29.04.2012, 17:46
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !
Jasne. Lepiej jest jak nie ma się kim jarać, a do tego jest totalny kryzys, sezon stracony i o nic się nie gra. Gratuluję takiego rozumowania.
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 29.04.2012, 17:57
Jazon napisał(a):Wyświetl post
o nic się nie gra.
Co ty .......isz ?
jak o nic ? derby najważniejszy mecz sezonu !
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 29.04.2012, 18:16
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Lepiej jest jak nie ma się kim jarać, a do tego jest totalny kryzys, sezon stracony i o nic się nie gra. Gratuluję takiego rozumowania.
Jeżeli wygramy derby a pasikoniki spadną to sezon na wielki plus.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 29.04.2012, 19:01
Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie jutro, to już nigdy chyba nie zapełnimy stadionu w 100 %. Nie wierzę, aby Wisła utrzymała jutro Pasy w ekstraklasie, a więc na jakiś czas, krakowskie derby będą raczej nieaktualne. Żaden mecz ligowy, poza derbami, nie ma szans na pełną frekwencję, zwłaszcza przy braku walki o mistrza, a nawet gra w pucharach wykazała pustki stadionowe. Obawiam się, że nawet Jacek ze swoim nacjonalistycznym hasłem " Teraz wyłącznie Polska w Wiśle", nie zapełni stadionu samymi Kowalskimi. Tak więc wszyscy na stadion jutro. Ostatnia szansa na sukces, tak sportowy, jak i stadionowy. Satysfakcja z ligowej eksterminacji Pasów, to chyba dla kibicow Wisły, więcej nawet, niż mistrzostwo czy wygranie LM. Potem czeka nas raczej nostalgia, tak za derbami, jak i za mistrzostwami czy pucharami, przy o wiele za dużym stadionie, jak na taki klub, jakim jest Wisła kraków.

Jak twierdzi Pan Jacek, w latach 90 Cupiała nie było stać na akademię i wychowanków i tym bardziej w XXI wieku go na to nie stać. Tak więc czas na Kowalskich inaczej, czyli na Kiepskich z łapanki, a oni stadionu, raczej nie pomogą zapełnić.

Witajcie w naszej bajce, Brud zagra na fujarce, Czekaj nam zaśpiewa, zatańczą w koło drzewa
Ostatnio edytowane przez kot : 29.04.2012 o godz. 19:52.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 29.04.2012, 19:18
Ludzie cały sezon w lidze jest stracony,PP też mamy już z głowy a tu na koniec dostajemy od Lechii taki prezent że to MY Wisła możemy spuścić sracovie do I ligi więc czy to jest mecz o nic?Jak wygramy to do końca życia każdy pejs zapamięta kto ich wywalił z ligi!!!TYLKO WISŁA!!!
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 29.04.2012, 20:04
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Ludzie cały sezon w lidze jest stracony,PP też mamy już z głowy a tu na koniec dostajemy od Lechii taki prezent że to MY Wisła możemy spuścić sracovie do I ligi więc czy to jest mecz o nic?Jak wygramy to do końca życia każdy pejs zapamięta kto ich wywalił z ligi!!!TYLKO WISŁA!!!
Dokładnie, wynik derbów jest ważniejszy niż Mistrzostwo czy puchar polski. My Wisła spuszczamy parchy do II ligi..przecież nic lepszego w tym sezonie nam się przytrafić nie mogło...
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 29.04.2012, 20:06
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, wynik derbów jest ważniejszy niż Mistrzostwo czy puchar polski. My Wisła spuszczamy parchy do II ligi..przecież nic lepszego w tym sezonie nam się przytrafić nie mogło...
do II ligi to może za rok teraz tylko do I-szej
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 29.04.2012, 21:02
South napisał(a):Wyświetl post
Co ty .......isz ?
jak o nic ? derby najważniejszy mecz sezonu !

Że derby rzecz święta i że trzeba je wygrać to wiadomo.
Sezon jest jednak stracony i nie zmieni tego jutrzejsza gloria, nawet o tyle lepsza, że pognębiająca craxę.
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 30.04.2012, 08:18
FearTS napisał(a):Wyświetl post
A nasz boss będzie na derbach ?
Cytat:
Będzie będzie.
Raczej ciężko bo z tego co wiem to go nie ma w kraju.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
fan1988
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 30.04.2012, 09:01
chociaz bedzie na poprawe chumoru

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:04.