
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#1
|
Gdyby Cracovia prezentowała jakiś poziom jak jeszcze parę sezonów temu to bym się zgodził. W tym sezonie Cracovia to tylko nazwa... Ta drużyna miałaby problemy z utrzymaniem nawet w pierwszej lidze - jest tak słaba. Mnie takie nierówne derby nie specjalnie dają satysfakcję. Nigdy nie czułbym satysfakcji z pokonania inwalidów sportowych. Niestety jak się przegrało w sezonie wszystko co było do przegrania (a w tym już nawet derby), to trzeba się jakoś pocieszyć... Rozumiem, że ewentualne pokonanie najsłabszej Cracovii w historii jej "występów" w Ekstraklasie, poprawi wielu osobom humory. Faktycznie trzeba rozdzielić tu dwie rzeczy. Pod względem mentalnym i emocjonalnym ten mecz jest ważny. Pod względem sportowym to zwykły sparing i najmniej istotne derby od czasu powrotu Pasów do Ekstraklasy i nikt mi nie wmówi, że pod tym względem, mecz na Cyprze był mniej ważny.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.04.2012 o godz. 09:09.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#2
|
Względy sportowe nie mają tutaj nic do gadania! Tutaj chodzi o aspekt kibicowski. a nie jak to nazwałeś emocjonalny - jest to realna rywalizacja o więcej niż 3 punkty, MP czy nawet LM. I nic nigdy nie będzie ważniejsze od rywalizacji w swoim mieście. Co nam da LM i uznanie w pipidówie pod Suwałkami/Nowym Tomyślem, uznanie komentatorów sportowych czy splendor wśród kibiców w Burkina Faso, którzy oglądają mecze LM na TV JEŚLI NIE BĘDZIEMY PANOWAĆ W KRAKOWIE!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.04.2012 o godz. 09:42.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.
Offline |
#3
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|