The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.04.2012, 22:59
Plusy meczu:
-Uryga (udany debiut, będą z niego ludzie. solidny w defensywie, włącza się w atak. super para z Czekajem będzie)
-Pareiko (szkoda tylko bramki z ponad 30 metrów, obroniony karny + pewny punkt drużyny + główka po rzucie rożnym dla Wisły - dobry zawodnik ofensywny )
-Kirm (nie było idealnie ale widać dużą poprawę w formie)

Reszta:
Lamey w sumie do pewnego momentu grał przyzwoicie. Potem chyba mu kondycha siadła.
Daniel Brud - nie było źle.
Małecki - chyba zbyt wiele od niego oczekuję, czekam na powrót do formy

Melikson - cały mecz niewidoczny (przez te piętnaście minut był niewiele bardziej widoczny niż przed wejściem na boisko)
Biton - no zawiodłem się
Genkov - nie mam zdania
Paljic - dużo latał, jego zagrania nie były wybitne. ale walczył. jak lew
Diaz - niby dobrze, ale zawsze ma jakieś takie momenty, że nie jestem przekonany do niego. taki solidny, ale nie solidny
Jirsak - występ na miarę jego formy. oczywiście może zagrać lepiej, ale tylko z Ruchem
Wilk - jak zawsze nigdy nie odstawia nogi
Iliev - nie był jego najlepszy występ

ogółem drużyna:
Jeżeli mielibyśmy budować drużynę na trzech osobach grających średnio ale dobrze (czyli takie 6-7/10), w tym bramkarz, to wszyscy grają słabo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:51.