The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.03.2012, 16:53
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
kolego szanowny - ty nadal nic nie rozumiesz ...chodzi mi o to ze Zienczuk jako dawny pilkarz Wisly- jeden z symboli dekady tego klubu zachowuje sie w tak niehonorowy i niesportowy sposob wobec naszego klubu ....co ty mi tu wyjezdzasz z symulkami Ilieva- 20 minutowego zawodnik - Melxa lub tego pozal sie Boze Nuneza ? czy ktokolwiek z nich tak sie zachowuje wobec klubu ktory stworzyl ich kariere ? mam ochote zapytac : ile Ty masz lat ale to zbyteczne ...bo nawet niski wiek upowaznia do czytania ze zrozumieniem ...... prosze - zastanow sie zanim napiszesz kolejny z du..py wziety przyklad
grałes kiedys w pilke na poziomie takim ze jest sędzia? Ciekaw bym był twojego zachowania.

Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie.

Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż.
I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest.
Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ?

Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie...
milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.03.2012 o godz. 16:57.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.03.2012, 17:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
grałes kiedys w pilke na poziomie takim ze jest sędzia? Ciekaw bym był twojego zachowania.

Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie.

Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż.
I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest.
Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ?

Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie...
milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....

Nie no koles - ty jestes niereformowalny - koncze polemike z Toba bo to bicie glowa w mur .....co mnie obchodzi czy grales w pilke , w bilarda czy w inne pici polo / nie musialem byc zawodowamym pilkarzem zeby widziec jak koles wogole nie faulowany zwija sie po boisku z grymasem bolu jakby mial porob kleszczowy ......mogl sie wywrocic- probowac kombinowac karnego ale nie w taki beznadziejny sposob ...po co mi wujezdzasz z baszczem kolejny p[rzyklad wyjety z du..py bo takiej sytuacji nawet nie bylo ......Wisla nie wyciagnela Zienia jak mial 13 lat- ale przychodzac do Wisly byl on tylko dobrym polskim pomocnikiem z Amiki i rownie dobrze moglby skoczyc w Warcie poznac- zydach albo innym pierdiszewie- to dlatego ze gral w Wisle stal sie mistrzem Polski - wypromowal sie w polskiej lidze ...a ze skonczyl w takiej nedznej lidze pozniej ...coz, frajerstwo kosztuje ..wiec nie mow mi ze to nie Wisla uksztaltowala go na zawodnika tego formatu i za to nalezy sie szacunek do tego klubu - nawet pamietny koniec jesgo w Wisle byl z pompa - z gratulacjami - nagodami i owacjami ...wiec przestac pieprzyc farmazony ......tak stanowczo twierdze ze karnego nie bylo - a smiem twierdzic ze owe symulanctwo i wyraz przeogromnego bolu Zienczuka mogl w duzym stopniu zasugerowac sedziemu podjecie tej kuriozalnej decyzji o karnym .... nie rozmawiam juz z Toba bo to walka z wiatrakami ...sory
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:38.