
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#1
|
Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie. Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż. I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest. Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ? Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie... milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.03.2012 o godz. 16:57.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#2
|
Nie no koles - ty jestes niereformowalny - koncze polemike z Toba bo to bicie glowa w mur .....co mnie obchodzi czy grales w pilke , w bilarda czy w inne pici polo |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|