The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.03.2012, 16:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no dobrze ale co powiesz o Ivicy ktory w rundzie jesiennej raz na mecz wpadał w pole karne i starał sie wymusić karnego krzycząc jakby mu ucieli nogę?Melikson jak traci piłke zawsze sie przerwaca i tez czasem sędziego nabierze.
Co powiesz o Nunezie który zrobił Dembele na czerwoną kartke?
Ty naprawde myslisz ze on kalkulował w tym polu karnym ? Był ścisk i sie wywrócił.
Zresztą ,wg. Ciebie zasługiwalismy na punkty w tym meczu?
A karny był, bo sędzia go odgwizdał- takie są fakty.


ŁKS-Wisła
Wisła-Jagiellonia

co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma diryrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie?

kolego szanowny - ty nadal nic nie rozumiesz ...chodzi mi o to ze Zienczuk jako dawny pilkarz Wisly- jeden z symboli dekady tego klubu zachowuje sie w tak niehonorowy i niesportowy sposob wobec naszego klubu ....co ty mi tu wyjezdzasz z symulkami Ilieva- 20 minutowego zawodnik - Melxa lub tego pozal sie Boze Nuneza ? czy ktokolwiek z nich tak sie zachowuje wobec klubu ktory stworzyl ich kariere ? mam ochote zapytac : ile Ty masz lat ale to zbyteczne ...bo nawet niski wiek upowaznia do czytania ze zrozumieniem ...... prosze - zastanow sie zanim napiszesz kolejny z du..py wziety przyklad
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:22.