
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#15
|
Dobre. No ale masz racje, mógł nam odpuścić bo z Nami wypłynął na szerokie wody, ale zawodnika to zrobiła też z niego Amika. Zieniu jest profesjonalista, a profesjonaliste ce..... sumienne wykonywanie swojego zawodu, pomijając to ze nasze ....eczki zachowały by sie w polu karnym identycznie. Rozumiem też ze Wilk z szacunku dla Polonii i Korony ma odpuścic mecz? Jak trafimy na Estończyków to Pareiko tez ma im puścić? W pucharach trafimy na Berszewe to Melikson też ma odpuszczać tak? No bez jaj, Wisła ma w soim składzie 11 piłkarzy, i jeśli byliby lepsi to by sie podniesli i strzelili jedną bramke. Jak można zwalać wine na piłkarza druzyny przeciwnej, ze nam nie pomógł tylko pomógł swoim ? Dobrze ze Majdan z Pogonią nie zachowywał sie tak jak ty bys chciał, tak samo Stolarczyk,Kłos,Głowacki, Żurawski, Szymkowiak czy inne asy. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|