The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.03.2012, 08:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sędziowie moderują wyniki. Ten dzisiejszy błazen z sędziowania zrobił szopkę. Zieńczuk kopie w nogę Wilka i pada. Gdyby było odwrotnie (w polu karnym Ruchu) to pewnie Wilk dostałby jeszcze żółtą kartkę. Tydzień temu nie uznano nam prawidłowo zdobytej bramki w Bełchatowie. Dzisiaj załatwiono nas powtórnie. Ciekawe co wykręcą za tydzień ? To już nie jest gra to jest cyrk. Scenariusz ustalono już wcześniej a teraz tylko takie Marciniaki czuwają aby się spełnił.
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.03.2012, 08:26
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
Odpowiedz cytując
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.03.2012, 08:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
Przy bezbłędnym sędziowaniu po rundzie jesiennej bylibyśmy jeszcze niżej.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.03.2012, 10:00
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
To rozumiem i jak sądzę inni też rozumieją ale tu nie chodzi o ciułanie punktów tylko o wygrywanie meczy z powodu własnej gry.
Sędziowie robili i będą robić błędy więc chodzi o to, co zawsze Franek mówił - trzeba tak grać, żeby sędzie nie mógł wyniku wypaczyć.
A ten punkcik o którym piszesz (i te dwa Ruchu) to przez grzeczność nie napiszę gdzie mam przy takim sposobie (bo nie stylu przecież) gry.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.03.2012, 12:08
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Nie o to chodzi. Trzeba rozdzielić dwie rzeczy. Naszą dramatyczną grę, która zwyczajnie nie przystoi i ustawianie wyników w lidze. W Gdańsku graliśmy podobną padakę tyle ze zamiast nas przekręcić to przekręcili Lechię. Dlaczego? Mam swoją teorię. Żeby śmichu warty trener Probierz mógł się pochwalić wynikiem, dostaliśmy karnego. Były tytuły w prasie "Probierz wygrywa" itd? W Lubinie był ewidentny karny na Bitonie przy 2:1 dla nas ? Ślepy był sędzia? Więc to że gramy pytę nie upoważnia sędziów żeby nas drukować.

Jak kiedyś grałeś w piłkę to wiesz ile sędzia może napsuć krwi. Nawet drużynie która dobrze gra. Co dopiero zbieraninie która kopie do przodu na aferę. Wystarczy ze gwizdnie raz czy drugi aut w drugą stronę, nie mówiąc o karnych z kapelusza czy kartkach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:16.