AYALA napisał(a):

|
a może Pan Cupiał chce poprostu pójsc drogą Legii i poszukac dla Nas takich utalentowanych zawodników jak chocby Żyro,Wolski,Jędrzejczyk czy niedawno Rybus i Borysiuk
|
Może tak, ale nawet, jeśli się to powiedzie, zapomnijmy o szybkich efektach, bo mimo sporej grupy młodzieży w Legii, prym wiodą piłkarze wcale nie młodzi i głównie nie z Polski. I o ile jestem w stanie uwierzyć w to, że my gotowi bylibyśmy dla lepszego jutra zaakceptować taki pomysł, pierwszym, który zacznie szukać winnych niepowodzeń na podwórku krajowym i międzynarodowym będzie sam Cupiał.
Tak więc, oczywiście, szukajmy młodych, zdolnych, perspektywicznych, ale na wszelki wypadek sprowadźmy jeszcze 3-4 zagranicznych piłkarzy na poziomie Meliksona

.