AYALA napisał(a):

Wisła będzie znowu Polska
http://sport.fakt.pl/Wisla-bedzie-po...,147788,1.html
i dobrze,bo brakuje mi takich charakternych zawodników jacy byli dekade temu np.B.Zajac,M.Zając,Pater,Czerwiec czy kilka lat temu Błaszczu.Oni wielkich pieniądzy nie kosztowali Cupiała.
|
Nie wiem, jak można pisać takie bzdury (mam na myśli dziennikarza, który stworzył ten tekst). Szczególnie spodobało mi się zdanie
Przed laty Wisła z powodzeniem grała w Europie, bo nieźle zagrała tylko w jednym sezonie.Zupełnie inną sprawą jest to, że dzisiaj najlepsi Polacy kosztują "ździebko" więcej, niż wtedy i trudno mi uwierzyć, ze znajdą się na nich pieniądze. Tak wiec czeka nas pewnie, o ile wszystko nie jest wyssane z palca, budowanie drużyny opartej na modelu Polonii Warszawa, z podobnymi efektami.
KOMINEK napisał(a):

|
A my dalej wierzymy co Fakt napisze ech ..........
|
Nie wierzymy, ale zachowanie włodarzy jest tak irracjonalne, że wszystko jest możliwe, nawet to.