The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2012, 22:54
Na razie Legia to jeden sezon, więc sobie dajmy z nią spokój, co do zarobionych przez nią pieniądzach na transferach to my też tak zarobiliśmy na Marcelo czy Brożkach, a efekt będzie u nich ten sam, czyli kasa wróci do sponsora .
__________


Wróćmy więc do naszej Wisły.

Jovanić, Paljić, Bunoza, Jirsak, Kirm i do tego Małecki, wiecznie kontuzjowany Boguski i ostatnio analogicznie Sobolewski... Panowie to ...8 (OŚMIU) piłkarz co są nasi i nie są ...no może Bunoza, choć z Kielcami to właśnie on był głównym winowajca bramki, ale może Bunoza jako def. pomocnik, kto wie...tak czy siak ...8 zawodników mamy w kadrze co kasę biorą a drużynie nic nie dają. Żadnego z nich nie sprowadzał Stan Valckx.

Do tego kończą się wypożyczenia Diaza i Nuneza , no i Bitona (co do Diaza, dziękuję, co do Nunez to jeszcze poczekam z oceną, co do Bitona to poczekam na gest B.C, lub inną wynegocjowana sumę wykupu).

Pareiko powinien zostać, jako wpierw pierwszy bramkarz, a później jako taki Dudek w Realu M.

Sumując, jeśli mamy coś naprawiać to nie po S. Valckxsie, ale po poprzednikach ...Jovanić (może wypożyczyć), Paljić (dziękujemy), Bunoza (co robić, zostaje), Jirsak (dziękujemy), Kirm (wytransferować koniecznie !), Boguski (wypożyczyć, kiedyś w niego wierzyłem, szkoda), Małecki (wytransferować, lub wypożyczyć), Sobolewski (hmm , nie wiem) i ... to co Stan nam sprowadził Biton, Nunez (wiadomo, że nie wiadomo), Diaz (dziękujemy).

Rewolucja więc będzie, ale w letnim okienku przyszło 6 nowych zawodników, a w kolejnym letnim przyjdzie np. 7 to Ja tu nic nadzwyczajnego nie widzę, pod takim warunkiem, żeby może wreszcie jakaś stabilizacja była, może.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.02.2012 o godz. 00:19.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49.