
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Napisałem, że to w przyszłych sezonach będzie poważny problem, który może sprawić, że będzie ciężko nam walczyć o MP. I to jest prawdziwy problem, a nie to, że ten sezon można spisać na straty. Nawet wtedy jak zajęliśmy 8-me miejsce były lepsze rokowania co do przyszłości drużyny. Byli zawodnicy, na których można było zarobić w razie czego miliony. Były pewne filary drużyny. Sezon bez pucharów i brak sprzedaży kogokolwiek za sensowne pieniądze może nas pozbawić dobrej drużyny na dłuższy czas. Zwolnienie Moskala nie wybawi nas od tego.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 27.02.2012 o godz. 23:01.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|