The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.02.2012, 00:22
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tylko to że możemy wylądować poza pudłem w głównej mierze możesz zawdzięczać Maaskantowi i Moskalowi który notabene już wtopił 6 punktów ! Paranoja bo w żadnym klubie który ma jakieś aspiracje by z nim nawet nie dyskutowano, bo może i będzie lepiej ale wcale tak być nie musi.
Już zapomniałeś jak kiedyś finiszowaliśmy na 8 pozycji? A w kolejnym sezonie w identycznym składzie zdobyliśmy koronę!
To nie piłkarze są tutaj winni całemu zamieszaniu i pozycji jaką obecnie zajmujemy. Bo z tego materiału można zrobić ornat , tylko krawca nam potrzeba profesjonalnego.
BB i SV robią to co muszą . Czyli dobrą minę do złej gry! Prawdziwy winowajca zapewne odpala kubańskie cygaro, a drina goni kolejny drin...

1998/1999, 2002/2003 był też Kalu Uche, bardzo ważny... a później ci świetni Polacy zajebali Tiblisi i Valerengę.
Tak masz rację obcokrajowców przewinęło się kilkuset , procent udanych na poziomie 5% , też niech ci będzie. A ilu przewinęło się polaków ? tysiące, daje nam to jeszcze mniejszy procent udanych transferów! Przykład do dupy i tyle!
W identycznym składzie? O Kosowskim, który zrobił różnicę i na boisku, i w szatni zapomniałeś?

Czyli jeżeli teraz jest ponad 100 obcokrajowców w Ekstraklasie i wielu z nich nic nie gra, to jest dobrze? Tak? Czy lepiej nie byłoby, gdyby grali Polacy. Wyszłoby na to samo, a może kilka talentów by się znalazło. Takich jak Kuba, Fabiański, czy Lewandowski. Czy teraz Pawłowski z Lechii. Ja uważam, że takich talentów jak bramkarz Lechii jest sporo, tylko prawie wszyscy idą na łatwiznę i wolą sprowadzać szrot z zagranicy poprzez różne układy z agentami piłkarskimi niż pojechać na jedną, czy drugą wieś i wyłowić talenty. Byłoby to z pożytkiem dla klubów, dla reprezentacji, dla wszystkich. Motyka to dobrze ujął. W Wiśle, czy w innych klubach jest blokada dla młodych Polaków, bo pewni ludzie w klubie byliby od razu zwolnieni, gdyby okazało się, że młodymi Polakami można tak samo grać jak obecnie z wieloma obcokrajowcami. Menedżerowie i ich wtyki w klubach straciliby łatwe pieniądze.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 04.02.2012 o godz. 00:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:02.