The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.01.2012, 07:08
Masa brudasów,czerwonego i różowego pedalstwa , ćpuny, menele i ludzie mopy.... A i tak w mediach lewoskrętnych, Tuska-broniących obwieszczono ,że kibole jak zwykle dymili. Taaa... wolne media...rzetelność i obiektywizm...

Co do samych protestów ,zabaw i imprez. To są sprawy taktycznie przegrane. Każda manifestacja jakiejś grupy obywateli ,którzy podchodzą z niezadowoleniem do sobiepaństwa Słońca Peru będzie przedstawiana przez dominujące media jako stado warchołów i zadymiarzy. Niestety media elektroniczne (telewizja i radio) w pełni oddane rządzącym całkowicie Platformę jako formację zdemoralizowały. Mają poczucie pełnej bezkarności bo media zawsze propagandowo ich wybronią.

Meritum tego całego sporo jest zdanie Boniego "musimy podpisać nie mamy wyjścia". Tyle jest warta demokracja w (niby) suwerennej Polsce. "musimy PO-dpisać" i podpisaliśmy. Umowa nic w polskim prawodawstwie nie zmienia (niby!) to po cholerę to podpisywać ? Po co mnożyć akty prawne ? Po co powielać? Po co czynić jeszcze bardziej nieprzejrzystymi przepisy? A no dlatego bo trzeba szanownego obywatela trzymać twardo za jaja. Dzisiaj ACTA a jutro jakiś geniusz wpadnie na "czipowanie" noworodków i też "będziemy musieli podpisać". Wszystkie te pożal się Boże "udogodnienia" będą narzucane przy retoryce "a przecież cały postępowy świat tak robi" / "a bo cała Europa" /" przynajmniej w tym gonimy Europę (Szczęsny o wywaleniu godła)". A wielu durny Polaczków na te wygibasy ,łapie się jak mucha na lep. Coś jest zupełnie wbrew naszej racji stanu ale jak już usłyszą ,że w Europie tak mają no to już tak musi być i amen.

Przypuszczam ,że 98 procent tych happenerów ,przeciwników ACTA nie ma zielonego pojęcia co jest realnie w tych przepisach. Zamknięto jeden olbrzymi serwis hostingowy , reszta się przeraziła , pewna piramida upadła jak domek z kart. Stada małolatów miała plany "na ściąganie" a tu zonk. I dlatego te protesty. Ludzi świadomych ,którzy wiedzieli czym np. takie ACTA pachnie w praktyce to było paru na krzyż.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.01.2012 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:55.