
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#9
|
|
Wlaczcie mu zbiorowo ignore apeluje. Jest kosmita i nic tego nie zmieni
![]() Karze mieć "pretensje do mediow o to ze klamia w sprawie Smolenska" ale jednoczesnie nie widzi sprzecznosci w wiarze w te klamstwa a obalanie ich nazywa "teoriami spiskowymi". O czym wy chcecie z kims takim rozmawiac? Zdanie "panstwo wykazalo duzo dobrej woli w wyjasnianiu" pokazuje jakim sukcesem zakonczyla sie w niektorych umyslach propaganda pogardy i nienawisci. Dla niego dobrze jest juz wtedy gdy ktos zrobil cokolwiek dla tego glupiego Kaczynskiego. Niewazne ze to byl prezydent, on go szczerze nienawidzil (choc sam nie wie za co) i wlasciwie to niech sie Kaczynskie cieszy ze w ogole mu pogrzeb urzadzono. ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|