
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#511
|
Wiem że to zabrzmi jak s-f ale czy ktoś kiedyś pomyślał o organizacji spotkania Cupiał-Kibice ? Może BC nie jest "złym" człowiekiem jak to ogólnie sie przyjeło i chętnie w tym wziął by udział. Otrzymać odpowiedzi z pierwszej ręki odnośnie naszego kochanego klubu? Bezcenne. Wiem wiem, mało realne... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#512
|
|
Podsumowując runda jesienna sie skończyła dużymi krokami zbliża się zgrupowanie i turniej a jeszcze większymi okienko transferowe.Więc skoro runda się skończyła to pytanie co dalej z Kazimierzem "Wielkim"Moskalem zakończył przygodę jako następca M po zakończeniu meczu z Twente
Dariook spotkanie kibców z Cupiałem to raczej na stadionie Wisły tylko różne sektory aczkolwiek 80% że w dniu meczu ze Standardem mignie Cupiał w tłumie więc chyba są jakieś szanse że jako kibic spotkasz Cupiała na stadionie .A informacje o obniżce cen na ostatni mecz z Twente to nie była informacja z pierwszej ręki
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 16.12.2011 o godz. 16:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#513
|
|
Wiem tylko jedno do końca roku wszystko się wyjaśni najpoźniej przed pierwszym zgrupowaniem. Ale dla mnie głupotą będzie sciąganie kolejnego szkoleniowca lepiej niech Kazek zostanie bo zna on dobrze drużyne. A nowy trener zanim wszystko pozna i zacznie składac klocki jeden po drugim może już go nie być tutaj.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#514
|
|
fcb4 Wiem że Lechia szuka trenera który ma być prezentem pod choinkę czyli ma być znany do świąt. Prawdpodobnie będzie M albo Litwin ale nie zdziwie sie jak Moskal w (razie w nie jeśli by dostałby stanowiska następcy M)jakby przyjął ewentualną propozycję Lechii .Zwłaszcza że udanie pokazał swój debiut w LE który przypieczętował awansem do 1/16 LE ale to mało prawdpodobne.Aczkolwiek Kazmierz"Wielki" Moskal zademonstrował ostatnio że niemożliwe dla Moskala nie istnieje i dzięki swojej startegii podczas spotkań Wisła w LE zgarnęła dwa razy więcej punktów niż pod wodzą M.Więc wszystko jest możliwe nawet jego angaż w Lechii.
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 16.12.2011 o godz. 17:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#515
|
|
Ciężko w tej chwili oceniać pracę Moskala, jeśli chodzi o same wyniki szału nie ma poza zwycięstwem nad Śląskiem i tym w Odense, dodajmy dwie porażki w lidze i zwycięstwo w nie grającym już o nic pół rezerwowym składem Twente. Natomiast jeśli oceniać sam styl, poprawa jest. Na duży plus też umiejętność bezkompleksowej rotacji składem ( pomijająć linie obrony bo tam to wszystko było wymuszone). Podsumowując - zostawić Kazika niech sam przygotuje zespół do rundy i ją w niej poprowadzi. Ktoś kiedyś mądrze powiedział - trenera ma prawo rozliczać się dopiero wtedy gdy sam przygotuje zespół do rundy i przeprowadzi przez nią od początku do końca.
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#516
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#517
|
|
Meliksona ci wniósł,Bitona, Ilieva. I cholera wie kogo jeszcze gdyby miał do dyspozycji kasę.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#518
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#519
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2003
Offline |
#520
|
|
Jak Moskal zostanie to znaczy że już jest zaklepane że lecie przyjdzie Smuda.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#521
|
Rzenóła ![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#522
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#523
|
|
To zrób to szybko i potem podziel sie wynikami zamiast cedzic jakies półsłówka. Co do Stana to jest oddzielny temat
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#524
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#525
|
|
że nie wspomnę o tym, iż pojawi się jakiś pajac pod jakimś nickiem, (np. sialalalala) i robi z siebie Boga
Jeszcze raz: masz coś konkretnego do napisania to napisz. Najlepiej w temacie. Zamiast nabijać posty wypowiedziami ogólnikowymi i sugerujacymi "niewiadomoco"... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#526
|
|
Jestem zwolennikiem zostawienia Moskala, ale jeśli ma odejść to już teraz, trzeba zatrudnić kogoś nowego. A nie tak że na 2 dni przed meczem ze Standardem i kuku że nie znają taktyki. Albo Moskal zostaje albo nowy trener powinien być zatrudniony do końca przyszłego tygodnia, takie jest moje zdanie.
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#527
|
|
Też jestem zdania, że teraz po tym awansie to Moskal powinien zostać i przygotować po swojemu drużynę. Musi dostać jasny komunikat - Kazek, zostajesz, dostajesz czas i trochę pieniędzy, mów kogo trzeba. Wydaje mi się, że na nowego trenera to już jest za późno.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Offline |
#528
|
|
pytanie do przeciwnikow pozostawienia Moskala jako trenera zastanawialiscie sie co sie stanie gdy do Wisly trafi trener z renomowanym nazwiskiem taki o ktorym marzy polowa tego forum i o zgrozo nic nie ugra w le do tego przegra pp i zajmie w lidze miejsce przykladowo nr 5 ? zaufamy mu i damy mu czas na zbudowanie lepszej Wisly? wszyscy widza jak wyglada u nas sytlacja z transferami o lm wciaz marzymy czy trener z nazwiskiem ale bez zawodnikow wprowadzi nas do lm ? co sie stanie za 2 lata gdy okaze sie ze lm kolejny raz jest poza zasiegiem nawet z trenerem z nazwiskiem? wywalimy i wezmiemy nastepnego zbawiciela? ocknijcie sie bez konkretnych zawodnikow nawet Josep Guardiola bylby w czarnej d... na dzien dzisiejszy Moskal pokazal ze nie jest gorszy od Maaskanta a do tego jego serce jest Wislackie dopoki nie zmieni sie nasza polityka transferowa zaden trener nie wyczaruje nam sukcesow a na dzien dzisiejszy Kazimierz Moskal to najlepszy wybor
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Offline |
#529
|
|
A co się stanie, gdy Moskal zostanie i przegra kilka meczów?
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Offline |
#530
|
|
wtedy posypie glowe popiolem
a tak powaznie skoro Maaskant nic z nimi nie ugral a potem Moskal nic z nimi nie ugral to myslisz ze ktos ta ekipe odczaruje?
Ostatnio edytowane przez qaro : 17.12.2011 o godz. 17:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Offline |
#531
|
|
Jestem tego pewien.
|
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#532
|
|
Maaskant ugrał mistrzostwo i awans do LE.
Jak dla was to nic. To ja dziękuje, postoję. To się określ. Napisać jedno zdanie i niech się każdy domyśli o co chodzi. Co miał w tym ugrać? Piłkarze bez przerwy grali od lutego do grudnia. Zrobił się szpital w drużynie, że nie było kim grać w przodzie. A i w tym sezonie ugrał. Awansował do LE i był blisko awansu do LM.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 17.12.2011 o godz. 18:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#533
|
|
Wtedy wbrew przyśpiewce będą chcieli ruszyć Kazika.
![]()
the end
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Offline |
#534
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#535
|
|
Wtedy dalej nie będzie wiadomo, czy mamy kiepskiego trenera, czy kiepskich zawodników. Będziemy w punkcie wyjścia.
A jeśli dobry trener z zagranicy, z doświadczeniem i sukcesami nic z nimi nie ugra, to przynajmniej będziemy wiedzieli, że mamy skład do wymiany. ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#536
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#537
|
|
Tymbardziej że jeżeli przyjdzie nowy trener i przegra kilka meczy na starcie znów wszyscy będziemy piać, że Moskal powinien był zostać przecież awansował w LE....dajmy człowiekowi szanse, moim zdaniem przynajmniej runda na spróbowanie mu się nalezy
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#538
|
|
Zespół musi być przygotowany do rundy wiosennej wręcz genialnie.Aby jeszcze myśleć o mistrzostwie,trzeba wygrać z dwanaście(z trzynastu),no niech będzie jedenaście meczow.Z tą ekipą szkoleniową jest to raczej niemożliwe.Tu trzeba kogoś,kto świetnie przygotuje pod względem kondycyjnym zawodników.Bardzo lubię Moskala,ale gdzie on niby miał nabyć tę odpowiednią wiedzę? Nigdy nie był w takiej sytuacji.Wisła nie może sobie pozwolić na taki eksperyment.Nie teraz.Nawałka też miał być wielką nadzieją trenerską Wisły.Były staże zagraniczne w jego przypadku i jak to się potoczyło wiemy.
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#539
|
|
a mi sie marzy żeby Kazek nas trenował przez kilkanaście lat. Czegos takiego potrzebujemy, czas na budowanie zespołu, przywiazanie i miłośc do klubu. Kazimierz Moskal jest odpowiednia osobą. Nam sie wydaje ze jak zatrudnimy szkoleniowca to po 4 miesiacach pracy musi byc 20 punktów przewagi nad Legia, po 8 miesiacach grupa LM. To straszne, że w obecnych czasach gdzie mozna przez internet chocby nawet wzorowac sie na wielkich klubach europy, zarzad Wisły nie jest w stanie załapać, że na budowanie potegi potrzebny jest CZAS ! wystarczy przykład United ( zobaczcie co SAF wygrał przez pierwsze 5 lat pracy), oraz chocby nawet Apoelu.... gdzie budzet jest nie wiele wiekszy od naszego. pozdrawiam
![]()
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#540
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|