
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#10
|
|
Ciężko w tej chwili oceniać pracę Moskala, jeśli chodzi o same wyniki szału nie ma poza zwycięstwem nad Śląskiem i tym w Odense, dodajmy dwie porażki w lidze i zwycięstwo w nie grającym już o nic pół rezerwowym składem Twente. Natomiast jeśli oceniać sam styl, poprawa jest. Na duży plus też umiejętność bezkompleksowej rotacji składem ( pomijająć linie obrony bo tam to wszystko było wymuszone). Podsumowując - zostawić Kazika niech sam przygotuje zespół do rundy i ją w niej poprowadzi. Ktoś kiedyś mądrze powiedział - trenera ma prawo rozliczać się dopiero wtedy gdy sam przygotuje zespół do rundy i przeprowadzi przez nią od początku do końca.
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|