The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.12.2011, 00:26
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Diaz + Osman/Czekaj/Jova w takiej kolejności.
Wystawił Diaza z Jaliensem, ale byłaby para Osman+Kew, gdyby nie mecze reprezentacyjne Hondurasu.
Odpowiedz cytując
n_matt
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.12.2011, 10:51
Pozwolę sobie też ocenić grę naszych piłkarzy w tym spotkaniu. Widząc niektóre noty aż nie mogę się nadziwić ocenie poszczególnych piłkarzy...

Pareiko - 6 - zrobił co miał zrobić. Wybronił wszystkie okazję Widzewa, lecz przy tym miał z tego co pamiętam jedną niepewną interwencje po dość dziwnym strzale/dośrodkowaniu.

Lamey - 6 - bez większych błędów lecz również nie wyróżniał się na boisko. Tak jak ktoś tutaj już wspomniał zbyt wolny na bocznego obrońce. Bardziej na tej stronie bym widział ofensywnie grającego Jovanovicia.

Chavez - 6 - krótko zagrał. Raczej nie miał zbyt wiele szans do pokazania się. Cały czas martwi mnie jego powolność w grze, może niepotrzebnie; )

Diaz - 8 - Według mnie w końcu znalazł dla siebie miejsce w składzie. Świetny w odbiorze piłki, bardziej elastyczny od Chaveza; ), potrafi przytrzymać piłkę (nawyki z gry w środku pola) i dobrze ją rozprowadzić. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy numer 1 na pozycji środkowego obrońcy.

Jovanovic - 7 - Po jego wejściu uspokoiła się gra w środku defensywy. Dobrze współpracował z Diazem lecz widzę go bardziej na boku obrony.

Paljic - 8 - w końcu zagrał tak jak ma grać boczny obrońca. Dużo walki, udanych wślizgów, odbiorów przy tym udział w wielu akcjach ofensywnych. Choć czasami przez Małeckiego bieganie na marne...Nie odpuszczał nogi i walczył o każdą piłkę i o to chodzi.

Jirsak - 7 - Uspokajał grę w ofensywie. Podobało mi się jak parę razy specjalnie zwolnił akcję by każdy mógł się ustawić. Przy tym wiele udanych prostopadłych piłek w szczególności do Ilieva. Gdyby nie złe przyjęcie po jednej z nich cieszylibyśmy się z 2-0. Ktoś napisał, że mało odbiorów..ja tam parę widziałem, a po drugie to nie jego rola.

Wilk - 7 - wiele walczył, co może się podobać. Aczkolwiek dziś zauważyłem parę strat i niedokładnych podań. Jednakże dla takich graczy miejsce w pierwszym składzie musi być.

Boguski - 5 - słaby mecz, mało się pokazał. Gdyby wykorzystał okazję...

Iliev - 9 - bardzo dobry mecz. Szalał w pierwszej połowie na skrzydle. W drugiej trochę osłabł ale również stwarzał zagrożenie pod bramką. A to zagranie z pierwszej połowy ze skrzydła stadiony świata( i za to nota z 8 na 9 w górę! więcej takiej piłki na Polskich stadionach)

Małecki - 5 - bardzo słaby mecz Małego. Już wydawało mi się po meczu w Danii, że w końcu Moskal nauczył go podawać piłkę. Lecz niestety biegnąc skrzydłem nie potrafi podnieść głowy i popatrzyć gdzie może dośrodkować tylko pcha się w pole karne, a potem nie wiadomo co zrobić i już za późno patrzeć. Parę dobrych rajdów lecz zawsze na jedno kopyto. Po drugie wcale nie wraca się do defensywy. Paljic potrafi zapieprzać od swojego pola karnego po ich, a Mały się nie wracał z czego stwarzała się przewaga Widzewa na tym skrzydle i wyciąganie Wilka ze środka pola na lewą stronę.

Genkov - 7 - dobry mecz. Wykorzystał chyba to co miał wykorzystać. Walczył, starał się. Biton mógł przez moment poczuć się zagrożony z pewnego miejsca w pierwszej 11.

Biton - 6 - za krótko zagrał lecz znowu potrafił raz ładnie przyjąć piłkę mijając obrońce, bądź sam stworzyć sobie sytuację pod bramką rywala. Przyzwyczaił nas do wykorzystywania sytuacji lecz coś ostatnio opuszcza się i za to nota 6 ; )

Garguła - za krótko zagrał
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.12.2011, 12:48
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Iliev - 9 - bardzo dobry mecz. Szalał w pierwszej połowie na skrzydle. W drugiej trochę osłabł ale również stwarzał zagrożenie pod bramką. A to zagranie z pierwszej połowy ze skrzydła stadiony świata( i za to nota z 8 na 9 w górę! więcej takiej piłki na Polskich stadionach)
I dlatego czekam na powrót na pełny mecz i w normalnej dyspozycji Meliksona. Melikson, Iliew i ...przydałby sie ktoś trzeci. Nadal uważam że potrzebny nam jest jakiś skrzydłowy, bo Małecki zawsze będzie grał egoistycznie, a tu potrzeba kolejnego zawodnika do rozegrania piłki.

Możliwe jest ciągle też sprawdzenie wariantu Melikson, Iliew po bokach i Garguła na środku jako ten trzeci. Mały mógłby wchodzić w II połowie za Iliewa, lub odwrotnie, Iliew za Małego. Z przodu Biton lub Genkow, a za nimi Wilk, Nunez (lub Jirsak, lub ...Sobolewski).
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.12.2011 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.12.2011, 13:34
Boguski po tej zmarnowanej setce powinien trafić do młodej ekstraklasy ,niestety Kazek nie ześle go żeby nie robić pokazówki.Przez tego pilkarzyne martwiłem się o wynik do końca meczu gdyby Widzew miał fuksa w końcówce to teraz mielibyśmy 2 punkty mniej w tabeli.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.12.2011, 15:03
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Boguski po tej zmarnowanej setce powinien trafić do młodej ekstraklasy ,niestety Kazek nie ześle go żeby nie robić pokazówki.Przez tego pilkarzyne martwiłem się o wynik do końca meczu gdyby Widzew miał fuksa w końcówce to teraz mielibyśmy 2 punkty mniej w tabeli.
Co ty za przeproszeniem p........sz. Martwiłeś się o wynik? Bidulek. Ile setek w tej rundzie zmarnował Kirm? Albo Biton? Co zrobił Genkow na pejsach? Boguski gra drugi mecz po dwóch latach przerwy. Tylko totalny laik będzie oczekiwał od rekonwalescenta skuteczności. Zsyłać to siebie możesz, na tron, może to pobudzi myślenie.

Dla mnie Boguski to nasza przyszłość i powinien grać jak najwięcej.


ps. Dzięki komu był róg po którym strzelił Genkow? Więc gdyby Boguski strzelił to przez kogo drżałbyś o wynik ? Bo też do końca byłoby 1:0.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.12.2011 o godz. 15:12.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.12.2011, 15:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Boguski gra drugi mecz po dwóch latach przerwy.
Po roku.

1234567890
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.12.2011, 15:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co ty za przeproszeniem p........sz. Martwiłeś się o wynik? Bidulek. Ile setek w tej rundzie zmarnował Kirm? Albo Biton? Co zrobił Genkow na pejsach? Boguski gra drugi mecz po dwóch latach przerwy. Tylko totalny laik będzie oczekiwał od rekonwalescenta skuteczności. Zsyłać to siebie możesz, na tron, może to pobudzi myślenie.

Dla mnie Boguski to nasza przyszłość i powinien grać jak najwięcej.


ps. Dzięki komu był róg po którym strzelił Genkow? Więc gdyby Boguski strzelił to przez kogo drżałbyś o wynik ? Bo też do końca byłoby 1:0.

Taki wielbiciel Boguskiego a pisze takie bzdury,że Boguski dwa lata nie grał,jak już wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia to sprawdz chociaż statystyki zawodnika .

Robisz z Boguskiego bohatera bo róg wywalczył...faktycznie niesamowity wyczyn Rafała...prawie asysta.
Facet ma 27 lat skończone a od kilku lat nie potrafi nauczyć się przyjmowania piłki.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.12.2011, 16:22
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Taki wielbiciel Boguskiego a pisze takie bzdury,że Boguski dwa lata nie grał,jak już wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia to sprawdz chociaż statystyki zawodnika .

Robisz z Boguskiego bohatera bo róg wywalczył...faktycznie niesamowity wyczyn Rafała...prawie asysta.
Facet ma 27 lat skończone a od kilku lat nie potrafi nauczyć się przyjmowania piłki.
Jakiego bohatera, gość w asyście dwóch obrońców oddał celny strzał który bramkarz sparowł na róg, po którym padła bramka. Czy to prawie asysta ? Nie wiem. Natomiast wiem że gdyby Boguski strzelił gola, albo niecelnie nie było by rogu i bramki Genkowa. Kogo wówczas obwiniałbyś za drżenie do ostatnich minut? I zsyłał do rezerw .

O ile dobrze pamiętam. Boguskiego złamał burak Borysiuk faulem od tyłu którego czarny nawet nie odgwizdał w sezonie 09/10 na parę kolejek przed końcem, doszedł do siebie na zimowe przygotowania kiedy w Zakopanym Małecki zerwał mu krzyżowe przednie w drugiej nodze i mamy kolejne pół roku bez gry. Maaskant zamiast go wpuszczać był zakochany w Kirmie dlatego pirwszy poważny mecz Boguski zagrał dopiero ze Śląskiem. 1,5 roku czy dwa lata w tej kwestii to jeden h....

A co do przyjęcia, można przyjąć tak że jedyne co potem to oddać skąd przyszła, albo tak jak próbuje Boguski przyjęciem poprawić sytuację. Czyli zarazem odwrócić się przodem do bramki, albo zgubić kryjącego. Jest to trudne ale jak się uda przynosi często sytuację bramkową. Twoje wypowiedzi tłumaczą mi dlaczego tego nie rozumiesz, to kwestia pojęcia dokładnie tego o którym piszesz.

I wbij sobie do głowy że przez ostatnie lata Boguski nie grał. Bo młodej nie liczę.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.12.2011 o godz. 16:35.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Biuro Prasowe
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.12.2011, 16:16
Po wczorajszym meczu na stadionie znaleziono iPoda. Jeśli ktoś zgubił, niech wyśle maila na [email protected] z opisem koloru, stanu i zawartości iPoda, żeby było pewne, że to on jest właścicielem
Biuro Prasowe Wisły Kraków
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:08.